Marka: Miguel Bellido
Kod produktu: 945-35-8886-12-003
Dostępność: Wysyłka 24h* - W magazynie
189,00zł 151,20zł Oszczędzasz 20%!
Dostawa: od 10,90zł
 • Opis

  Stylowy pasek zamszowy to nieodłączny element stroju mężczyzny dbającego o szczegóły stylizacji casualowych. Właśnie tym panom dedykujemy ten brązowy model paska hiszpańskiej firmy Miguel Bellido.

  Efektowny brązowy kolor

  Pasek jest modelem o najwyższej jakości, charakteryzującym się bogatymi barwami. Pasek ma szerokość 3,5 cm, a jego końcówka jest delikatnie ozdobiona logo marki. Pasek posiada pięć dziurek i są one oddalone od siebie o 2,5 cm. Klamra paska ma kolor srebrny i została wykonana we Włoszech. 

  Miłośników klasycznych barw na pewno zainteresuje ten jasnobrązowy pasek, który możesz dopasować do wielu stylizacji. Jasna barwa nadaje lekkości i nie rzuca się w oczy, jednocześnie uzupełniając strój.

  Paski Miguel Bellido

  Miguel Bellido to hiszpańska marka, która od ponad sześciu dekad produkuje elegancką męską galanterię. Mężczyźni gustujący w stylowych dodatkach z pewnością będą wracali po kolejne produkty tej firmy takie jak paski czy portfele. Wykonuje się je ze skóry naturalnej w słonecznej Hiszpanii.

  Jak dobrać odpowiedni rozmiar paska ?

  Należy pamiętać o tym, aby wybrać odpowiedni rozmiar paska. Obwód liczony jest do środkowej dziurki, dzięki czemu można zapiąć pasek na inną dziurkę w przypadku zmiany rozmiaru mężczyzny. Do wyboru są rozmiary od 85 do 115 cm

 • Dane techniczne
  Materiał: Skóra naturalna
  Rodzaj klamry: klamra tradycyjna
  Szerokość paska: 35 mm
  Kolekcja: Bellido sport 2017
  Kolor klamry: srebrny
 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane