Marka: Peterson
Kod produktu: 315.02 RFID 2-1-1
Dostępność: Brak - wszystkie sprzedane
Pozycja niedostępna
Ostatnio dostępny 07.04.2021 11:21

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

 • Opis

  Kolekcja Patriotic PETERSON

  Polska Firma Peterson to najwyższej jakości skóra naturalna i ciekawe motywy wykorzystywane w męskiej galanterii skórzanej. Kolekcja patriotyczna - portfele z tłocznym orłem i motywem polskiej flagi na okładce - to świetny gadżet dla każdego mężczyzny, który jest dumny z bycia polakiem i lubi strój z motywami narodowymi.

  Mały portfel męski z orłem

  Prezentowany portfel Peterson model 315.02 RFID 2-1-1 to wygodny, niewielki portfel męski orientacji poziomej, wykonany z wypolerowanej, naturalnej skóry barwionej na czarno. Na okładce znajduje się pięknie tłoczony orzeł oraz ozdobny motyw nawiązujący do biało-czerwonej flagi.  

  Mimo niewielkich wymiarów - wysokość portfela wynosi 9 cm, a długość 11 cm - portfel jest niezwykle pojemny. Zawiera 5 kieszonek na karty, 2 przezroczyste miejsca na zdjęcia lub dokumenty, podwójną kieszeń na banknoty oraz zapinaną na zatrzask kieszonkę na bilon.

  Portfel znajduje się w komplecie z metalowym pudełkiem z logo producenta, dzięki czemu stanowi świetny pomysł na prezent dla każdego mężczyzny kochającego swoją Ojczyznę.

  Technologia RFID dla ochrony danych 

  Ten model portfela posiada membranę RFID, która blokuje fale radiowe i uniemożliwia odczyt z kart dotykowych. Jest to najnowszy trend technologiczny w produkcji portfeli i świetny sposób ochrony danych osobowych i pieniędzy z kart kredytowych.

  Prezent z grawerem

  Istnieje możliwość dodania krótkiej dedykacji, która zostanie wykonana wewnątrz portfela na kieszonce na karty. Krótki cytat lub inicjały właściciela sprawią, że prezent będzie jedyny w swoim rodzaju, a odbiorca na pewno doceni osobisty wydźwięk podarunku. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Grawer.

  Warto zwrócić uwagę, że na tym modelu portfela powierzchnia do graweru jest ograniczona, więc tekst powinien być krótki (3-4 słowa)

 • Dane techniczne
  Materiał: Skóra naturalna
  Długość: 11 cm
  Wysokość: 9 cm
  RFID Tak
  Dowód rejestracyjny Nie
  Kieszenie na bilon: Tak- na zatrzask
  Kieszenie na karty: 5
  Inne kieszenie: 3
  Przegrody na banknoty: 2
  Układ portfela: poziomy
  Miejsce na zdjęcie: tak
 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane