Więcej

Opis

Bilonówki to gadżet galanteryjny, który nie jest aż tak znany i rozpowszechniony wśród kobiet. Wiele Pań nie wyobraża sobie posiadania malutkiej bilonówki damskiej, do której można wrzucić zaledwie kilka monet. Na pierwszy rzut oka wydaje się to być bardzo niepraktyczne i zbędne rozwiązanie. Tymczasem bilonówka ma sporo zastosowań i przyda się w każdej damskiej torebce czy kieszeni.

Bilonówka – zastosowanie 

Bilonówki damskie to jednak uroczy i oryginalny sposób na przechowywanie bilonu. Niezwykle poręczne i funkcjonalne podczas szybkich zakupów w sklepie, gdzie nie potrzebujemy karty kredytowej, dużej ilości banknotów i innych drobiazgów.

Sama bilonówka damska może posłużyć jako dodatek do portfela skórzanego dużego lub małego, szczególnie kiedy mamy bardzo dużo drobnych monet i nie chcemy ich wszystkich trzymać w jednym miejscu. Portfel z dużą ilością bilonu nie tylko jest ciężki, ale monety mogą spowodować odkształcenie się kieszeni z zapięciem na zatrzask lub bigiel. 

Najlepsze bilonówki damskie – cechy 

Bilonówka to bardzo użyteczny gadżet, dlatego warto wybrać najlepszą z dostępnych. 
Skórzane bilonówki na pewno zachwycą nie tylko swoim wyglądem, ale i wytrzymałością oraz jakością wykonania. 

Zamykane na suwak damskie bilonówki pozwolą na utrzymanie porządku i komfortu. Zabezpieczą monety przed wypadnięciem nam z kieszeni jeansów czy żakietu. Natomiast bilonówki z łańcuszkami na klucze będą spełniać dodatkową funkcję breloka i pozwolą szybko odnaleźć klucze. Dodatkowym elementem decydującym o wyborze będzie kwestia ilości kieszeni. Większość bilonówek ma jedną główną kieszeń, niemniej jednak dostępne są również te posiadające dodatkową kieszeń lub podzielone na dwie kieszenie tej samej wielkości. Na koniec pozostaje tylko kwestia wyboru fasonu oraz koloru i mamy idealną bilonówkę. 

Bilonówka jako prezent 

Portfele bilonówki to bardzo oryginalny prezent. Mogą służyć nie tylko do przechowywania bilonu, ale też kluczy, biżuterii oraz innych drobnych gadżetów. Dzięki bilonówce będzie je dużo łatwiej odnaleźć w czeluściach damskiej torebki. Wykonane ze skóry naturalnej z uroczymi, ciekawymi i oryginalnymi wzorami bilonówki to idealny prezent dla każdej Pani. Właścicielka na pewno szybko doceni wszystkie zalety takiej bilonówki i nie będzie się z nią rozstawać. 
W naszej ofercie posiadamy także damskie portfele pionowe, małe portfele damskie, duże damskie portfele.

W naszej ofercie posiadamy także damskie portfele pionowe, małe portfele damskie, duże damskie portfele.