Opis

Elegancka piersiówka - pomysł na prezent dla mężczyzny. Piersiówka to specjalna buteleczka do przechowywania w niej alkoholu. Przedmiot ten jest głównie męskim atrybutem, umieszcza się go w kieszonce marynarki lub kurtki zimowej. Dzięki temu panowie mogą dyskretnie przenosić ulubione trunki. Piersiówki to bardzo wyrafinowane naczynia, dlatego często służą jako eleganckie prezenty. Piersiówka, czyli męski gadżet. Pierwsze piersiówki były używane przez arystokrację w XVIII wieku. Kiedyś wykonywano je głównie z cyny, srebra lub szkła. Współcześnie większość producentów tworzy piersiówki ze stali nierdzewnej, są to niewielkich rozmiarów, płaskie naczynia. Metalowe piersiówki mogą mieć bardzo tradycyjny wygląd, albo być bogato zdobione. Na piersiówce można wygrawerować także inicjały lub dowolny napis czy rysunek - wówczas może być unikatowym prezentem dla mężczyzny. Piersiówki mają niewielką objętość, dlatego napełniane są wysokoprocentowymi alkoholami. Posiadają specjalny kształt, który dopasowuje się do ciała właściciela (buteleczka ma delikatne uwypuklenie). Naczynia te są zaopatrzone w  specjalne nakrętki, przymocowane do nich (aby zapobiec zgubieniu tej niewielkiej części). Dają także gwarancję szczelności, nie ma więc obaw, że trunek rozleje się w kieszeni marynarki. Piersiówka z pokrowcem. Większość modeli piersiówek można kupić wraz ze specjalnym pokrowcem (skórzanym lub materiałowym). Stanowi on nie tylko ozdobę, ale dodatkową izolację termiczną. Piersiówki bardzo często są dostępne także w specjalnych upominkowych zestawach, np. z brelokiem i długopisem. Są to bardzo eleganckie prezenty dla mężczyzny. Każdy praktyczny pan na pewno będzie zadowolony z takiego podarunku.

Piersiówka - estetyka i solidne wykonanie
- są wygodne i lekkie,
- służą do przechowywania ulubionych trunków,
- solidnie wykonane,
- metalowe piersiówki nie stłuką się,
- modele klasyczne gładkie lub ze wzorami,
- zawsze można dowolnie wygrawerować piersiówkę,
- elegancki i praktyczny prezent dla mężczyzny,
- mogą być wykorzystane na męskie wyprawy czy spotkania na świeżym powietrzu.

Piersiówki to stylowe buteleczki na alkohol, które z pewnością zadowolą każdego wielbiciela trunków. Bogatą ofertę różnego rodzaju piersiówek - od klasycznych po bardziej designerskie - znajdziemy na stronie internetowej sklepu Galante.pl.

Piersiówka – elegancka i praktyczna

Z myślą o wygodnym przechowywaniu i dyskretnym przenoszeniu mniejszych ilości alkoholu już przed wiekami powstały piersiówki. Na prezent i na użytek własny – również dzisiaj cieszą się sympatią oraz popularnością. 

Nasi klienci mogą skorzystać z bogatej oferty produktów odznaczających się wyjątkowym designem, a także doskonałą jakością wykończenia. Na uwagę zasługują tu detale, jak również wygodny w trzymaniu kształt buteleczki z łatwym otwieraniem. Subtelne dekory na zewnętrznej części sprawiają, że cały produkt nabiera wyjątkowego charakteru. Nadaje się nie tylko dla panów. W naszej ofercie dostępne są także piersiówki damskie, które zmieszczą się w każdej torebce czy nawet kieszeni płaszcza.

Elegancka piersiówka – doskonała na prezent

Jeżeli szukasz efektownego, niepowtarzalnego, a zarazem praktycznego upominku, który przyda się każdemu, koniecznie sprawdź eleganckie piersiówki na prezent. Spodoba się temu, kto lubi oryginalne dodatki i ceni sobie personalizowane podarki. Za sprawą ładnej piersiówki każda impreza będzie bardzo udana, a atmosfera gorąca od początku do końca! Nawet nieużywana piersiówka świetnie prezentuje się jako element dekoracyjny – doskonały do przechowywania w biurze lub gabinecie.

Rodzaje piersiówek w naszej ofercie

Mając na uwadze różne potrzeby i sympatie naszych klientów, przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów, w którym znajdziesz:

  • skórzane piersiówki z opcją grawerunku,
  • stylowe i solidne piersiówki stalowe.

Jeżeli nie możesz zdecydować się, którą z nich wybrać, dobra wiadomość jest taka, że mamy też modele wykonane z dwóch rodzajów materiałów. Stalowa obudowa umieszczona w skórzanym etui prezentuje się niezwykle gustownie. Doskonale chroni zawartość przed rozlaniem i pozwala na wygodne spożywanie alkoholu małymi łykami.

Co wyróżnia piersiówki damskie i męskie z Galante?

W sklepie Galante zebraliśmy najlepsze piersiówki damskie i męskie, które odpowiadają wszystkim pod względem rozmiaru, kształtu i designu. Co więcej, możesz znaleźć tu produkty, mające symboliczne wzory nawiązujące do popularnych dyscyplin sportowych oraz hobby. 

Piersiówka z bażantem, jeźdźcem na wyścigach konnych, rybą lub piłką to gratka dla każdego pasjonata. Wybierz elegancką piersiówkę i spraw radość sobie lub bliskiej osobie! Na pewno doceni ona taki podarek, który z jednej strony będzie stylowym dodatkiem, a z drugiej praktycznym sposobem na przechowywanie alkoholu inaczej niż w oryginalnej butelce.