Opis

Założona w 1975 roku w Wielkiej Brytanii, rodzinna firma Visconti symbolizuje rzetelność, wytrzymałość i przywiązanie do wysokiej jakości narodu brytyjskiego. Już od 40 lat Visconti wytwarza galanterię z najwyższej jakości skóry naturalnej - materiału, który gwarantuje najlepsze parametry użytkowe, trwałość oraz naturalny wygląd i przyjemność używania. Skóra naturalna nigdy nie wyjdzie z mody. Będzie dojrzewać i starzeć się razem z właścicielem, a każdy wytworzony z niej produkt z czasem nabiera własnego, unikalnego charakteru. 

Marka Visconti od początku specjalizowała się w ręcznej produkcji świetnych jakościowo listonoszek męskich, teczek i plecaków. Wszystkie produkty cechuje bardzo przemyślana funkcjonalność, modny, a równocześnie prosty krój i staranne wykonanie wszystkich, nawet najmniejszych elementów. Od solidnych zamków i klamerek, poprzez szerokie paski naramienne z dodatkowym ochraniaczem, aż po bawełnianą podszewkę - torby Visconti to gwarancja wygody i jakości. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą toreb do laptopa, listonoszek i teczek Visconti!

W naszej ofercie posiadamy także aktówki męskie, torby męskie na ramię, torby na laptopa męskie 15,6”, teczki skórzane męskie.