Opis

Według zasad feng shui kolor czerwony przyciąga pieniądze. Jeśli więc szukasz portfela, który będzie nie tylko stylowy i funkcjonalny, lecz również ciekawy pod względem estetycznym, a do tego pozytywnie wpłynie na Twoje finanse, postaw na czerwień! W sklepie Galante.pl znajdziesz czerwone portfele męskie w różnych kształtach i wymiarach, które dopasujesz do indywidualnych wymagań.

Najnowsze trendy wśród czerwonych portfeli męskich

Instytut Pantone w roku 2023 za najmodniejszy kolor uznał odcień Via Magenta, czyli przygaszoną czerwień z różową nutą. Wyrazisty, nieoczywisty, oryginalny, wciąż jednak szykowny i elegancki, dlatego doskonale sprawdzający się wśród portfeli. I choć czerwień czy róż kojarzymy z kobiecymi dodatkami, w wydaniu męskich, pojemnych portfeli skórzanych, Via Magenta sprawdza się wprost doskonale.

Portfele męskie w kolorze czerwonym – jakie modele wybrać?

Portfele męskie skórzane czerwone to propozycja dla panów, którzy nie boją się przełamywać schematów, lubią łączyć nowoczesność i klasykę z modą, a wyraziste barwy traktują jako tło dla kompletnych stylizacji.

Wśród czerwonych portfeli warto zwrócić uwagę na te o pionowej bądź poziomej konstrukcji. W modzie są niezwykle minimalistyczne wersje slim. Do łask wracają również praktyczne bilonówki.

Czerwone portfele męskie – idealny prezent dla mężczyzny

Czerwony portfel męski sprawdzi się jako podarunek dla bliskiej osoby. Można nim obdarować zarówno męża, przyjaciela, brata, ojca czy dziadka, jak i współpracownika, szefa lub partnera biznesowego.

Jak dbać o czerwony portfel męski, aby służył przez wiele lat?

Wysokiej jakości skóra użyta do produkcji portfela jest gwarancją, że jego estetyka pozostanie niezmienna przez długi czas. O skórzane akcesoria warto jednak odpowiednio zadbać, aby maksymalnie przedłużyć ich trwałość. W tym celu najlepiej jest skorzystać ze specjalnych impregnatów natłuszczających. Dzięki nim skóra pozostaje elastyczna i nie pęka mimo upływu czasu.

Czerwone portfele męskie – dlaczego warto postawić na ten kolor?

Czerwień to kolor kojarzący się z miłością, ale i – wedle wspomnianych zasad feng shui – przyciągający pieniądze. Symbolizuje on również odwagę i władzę, dlatego wybór czerwonego portfela zadowoli najbardziej wymagających panów. 

W naszej ofercie znajdziesz: czarne portfele męskie, brązowe portfele męskie, granatowe portfele męskie oraz wielokolorowe portfele męskie