Opis

Pióro wieczne - klasyczne rozwiązanie dla nowoczesnych ludzi. Pióra wieczne od dawna kojarzone są z wyrafinowanym stylem. Dla niektórych stanowią niezastąpiony przyrząd piśmienniczy. Ich nowoczesne modele doskonale sprawdzają się do używania na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje - np. do podpisywania bardzo ważnych dokumentów. Pisanie piórem nie jest zwykłą czynnością, wymaga od nas dużej staranności oraz precyzji. Pióro wieczne - estetyka i funkcjonalność. Klasyczne pióra wieczne są symbolem elegancji. Markowe produkty, dostępne na stronie Galante.pl, wykonuje się z najlepszych materiałów, w oparciu o najnowsze technologie. W połączeniu z tradycyjnym lub bardziej nowoczesnym designem powstają niezawodne artykuły piśmiennicze. Pióra wieczne jako eleganckie prezenty. Pióra wieczne mogą być wykorzystane jako bardzo eleganckie prezenty, które świadczą o naszym szacunku do obdarowywanych nimi osób. Zawsze istnieje możliwość wygrawerowania pióra, jeśli pióro ma być upominkiem dla kogoś wyjątkowego. Warto dobrać taki model, aby podkreślał również czyjąś osobowość. Producenci oferują nam przeróżne wzory, kolory i kształty piór wiecznych. Idealnie będą prezentowały się zarówno w kobiecej, jak i męskiej dłoni.

Wybieramy pióro wieczne - na co zwrócić uwagę?

Marka - to bardzo ważna kwestia. Znane marki, o długiej tradycji są gwarancją dobrych jakościowo oraz estetycznie wykonanych produktów.
Wzór i kolor - piękno wiecznych piór tkwi w ich oryginalności. Najlepiej, aby wzornictwo i kolorystyka pióra pasowały do osoby, która będzie go używała. Współcześnie możemy wybierać wśród bardziej tradycyjnych modeli oraz tych nowoczesnych o oryginalnym designie.
Budowa pióra wiecznego - najważniejsze elementy wiecznego pióra to stalówka, spływak, korpus, skuwka oraz system napełniania atramentu. Najlepiej wybierać średnią grubość stalówki, która umożliwi wygodne i płynne pisanie.
Cena - znane marki produkują pióra wieczne w różnych przedziałach cenowych, dlatego każdy klient z pewnością znajdzie idealny dla siebie produkt.

W naszym asortymencie znajdziesz także pióra kulkowe, klipsy do banknotów, spinki do krawata.