Więcej

Opis

Są eleganckie i bardzo wygodne w użytkowaniu. Jako prezenty sprawdzają się zawsze i na każdą okazję. Pióra wieczne z naszej oferty wybierz dla siebie lub bliskiej osoby. Będą odpowiednim podarkiem także dla współpracowników, przełożonego, nauczyciela. Ważne, aby były markowe, solidnie wykonane, ergonomicznie zbudowane. To wszystko wpływa na komfort osoby piszącej.

U nas znajdziesz ekskluzywne pióra wieczne, które zachwycają piękną kolorystyką, idealnie skrojoną stalówką, smukłym kształtem. Nawet dłuższe pisanie nimi nie powoduje dyskomfortu. Stalowa obudowa ma właściwości antypoślizgowe. Trzymając ją nawet przez dłuższy czas nie zauważysz wzmożonej potliwości dłoni ani bólu opuszków.

Eleganckie wieczne pióro na prezent

Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby lub kogoś, z kim pozostajesz w bardziej formalnych stosunkach, wybierz wieczne pióro. Nawet dzisiaj, w dobie wzmożonej cyfryzacji, nie zanika potrzeba ręcznego pisania, w tym podpisywania dokumentów. Na każdym pracowniczym biurku, w gabinecie prezesa, a nawet domowym biurze świetnie zaprezentuje się pióro wieczne z naszej oferty.

Kupujesz pióro na prezent? Polecamy personalizację upominku. Możesz ją wykonać poprzez załączenie kartki czy bileciku, ale znacznie trwalszym sposobem jest wykonanie grawera na obudowie. Pióro wieczne z grawerem to nasza propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Na Twoją prośbę możemy zamieścić krótką dedykację, datę lub wspomnienie świętowanej okazji – pamiątka będzie długoletnia.

Pióra wieczne najlepszej jakości

Nasze pióra wieczne odznaczają się wysoką jakością wykonania. Widać to z zewnątrz, bo producenci stosują np. powłoki metalowe zabezpieczone metodą PVD w kolorze srebrnym, czarnym, czerwonym, granatowym. To w połączeniu ze srebrnymi akcentami ze stali nierdzewnej daje doskonały efekt.

Bogate jest także wyposażenie. Markowe pióra wieczne wyciągają atrament przy pomocy tłoczka śrubowego albo są zasilane przez wygodne i niebrudzące naboje. Wybór nierzadko należy do właściciela.

Wybieramy pióro wieczne - na co zwrócić uwagę?

Marka - to bardzo ważna kwestia. Znane marki, o długiej tradycji są gwarancją dobrych jakościowo oraz estetycznie wykonanych produktów.
Wzór i kolor - piękno wiecznych piór tkwi w ich oryginalności. Najlepiej, aby wzornictwo i kolorystyka pióra pasowały do osoby, która będzie go używała. Współcześnie możemy wybierać wśród bardziej tradycyjnych modeli oraz tych nowoczesnych o oryginalnym designie.
Budowa pióra wiecznego - najważniejsze elementy wiecznego pióra to stalówka, spływak, korpus, skuwka oraz system napełniania atramentu. Najlepiej wybierać średnią grubość stalówki, która umożliwi wygodne i płynne pisanie.
Cena - znane marki produkują pióra wieczne w różnych przedziałach cenowych, dlatego każdy klient z pewnością znajdzie idealny dla siebie produkt.

Ekskluzywne pióra wieczne w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz ekskluzywne pióra wieczne w różnych wariantach do wyboru. Są to zarówno modele uniwersalne stylistycznie i kolorystycznie, jak również modele bardziej kobiece czy młodzieżowe. Polecamy produkty piśmienne Renoird – znanej i cenionej marki, która specjalizuje się w produkcji sprzętów biurowych wysokiej klasy.

Jeśli nie wiesz, co wybrać, chcesz zamówić opakowanie prezentowe lub wieczne pióro z grawerem – skonsultuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci podczas zakupów.

W naszym asortymencie znajdziesz także pióra kulkowe, klipsy do banknotów, spinki do krawata.