Opis

W tej kategorii znalazło się miejsce dla etui różnokolorowych, w wielu rozmiarach i wykonaniach, aby dobrać je zgodnie z własnymi potrzebami lub oczekiwaniami, upodobaniami i charakterem osoby, która ma zostać obdarowana wybranym etui na klucze, okulary lub dokumenty.

Kategoria obejmuje etui na wizytówki, paszport, etui na klucze lub okulary, wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej w pięknych wariantach kolorystycznych, które podbiją serce każdej modnej kobiety. Trwałe i eleganckie, idealne na prezent dla dziewczyny lub żony - z okazji jej urodzin, rocznicy związku, Walentynek lub Świąt. Na wybranych modelach dodatkowo istnieje możliwość wykonania graweru, dzięki czemu prezent będzie naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny!

Jakie etui wybrać?

Indywidualne potrzeby powinny być wyznacznikiem. Panie, które nie rozstają się z okularami, zarówno korekcyjnymi, jak i przeciwsłonecznymi, docenią eleganckie i praktyczne etui na okulary damskie. Zyskają dodatkowo na estetycznej oprawie skórzanej, które podkreśli dowolną stylizację.

Częste podróże biznesowe to doskonała okazja do nawiązywania nowych znajomości, szukania kontrahentów do współpracy oraz dzielenia się pomysłami na nowe inwestycje. Panie wyjeżdżające w delegacje oraz te, które prowadzą firmę i często wybierają spotkania na żywo z potencjalnymi klientami, muszą mieć przy sobie wizytówki. Zawsze pod ręką, by było nie tylko wygodnie, ale i dla profesjonalnego wyglądu. Etui na wizytówki damskie okaże się w takich sytuacjach niezastąpione.

Nigdy więcej zagubionych kluczy!

Klucze do domu, samochodu, skrzynki pocztowej, garażu, biura. Nosimy ich ze sobą całkiem sporo, a odnajdywanie w głębokich i pojemnych torebkach lub plecakach, potrafi nastręczyć nie lada problemu. Sposobem na porządek jest etui na klucze damskie. Dzięki niemu problemy z odnalezieniem właściwych kluczy przestają istnieć, a ryzyko zagubienia zostaje wyeliminowane.

Prezent na każdą okazję

Damskie etui na okulary, klucze bądź wizytówki to również doskonały pomysł na prezent. Mamy bowiem przed sobą galanteryjny drobiazg, który jest elegancki, uniwersalny, trwały i bardzo praktyczny.

Etui na klucze damskie bądź będące w stanie pomieścić dokumenty, sprawdzi się jako podarunek dla partnerki, żony, siostry, cioci, szefowej, koleżanki z pracy lub bliskiej znajomej. Na urodziny, imieniny, święta, Walentynki, Dzień Kobiet i dowolną inną okazję!

Personalizacja

Etui można spersonalizować, wykonując na nich dowolny grawer. Dzięki temu taki podarunek staje się nie tylko sentymentalny, ale i ciekawszy. Panie mogą liczyć na osobisty drobiazg, który poza walorami użytkowymi zyskuje na oryginalności, a do tego wpisuje się w trendy modowe.

W naszej ofercie posiadamy także damskie portfele pionowe, małe portfele damskie, duże damskie portfele.