Więcej

Opis

Wyjątkowe zestawy upominkowe od Galante

Ekskluzywne zestawy upominkowe Galante.pl to wyjątkowy pomysł na prezent dla eleganckiego mężczyzny. Wybierz gotowe pomysły na biznesowe prezenty lub stwórz własny niepowtarzalny zestaw, który nie tylko podkreśli styl i osobowość Twoich kontrahentów, ale także powie coś więcej o Tobie. Taki prezent to świetna okazja, by zadbać także o swój wizerunek. Szlachetne drewniane opakowanie stworzy efekt WOW na dobry początek! Oferujemy skompletowanie indywidualnych zestawów na zamówienie, a także personalizowanie produktów, aby nadać im niepowtarzalny charakter. Przedstawiamy gotowe pomysły na zestawy prezentowe, ale dajemy również możliwość skomponowania unikalnych zestawów z wybranych portfeli, niezwykłych modeli spinek do koszuli, kosmetyków czy innych akcesoriów z naszego sklepu. Możliwości jest wiele, jedyne ograniczenie to wyobraźnia i ... budżet ;).

Męski zestaw prezentowy – spinki do mankietów

Czy męska elegancja musi być nudna i zamknięta w sztywne ramy? Absolutnie nie! Szczególnie jeśli dotyczy elementów subtelnych, takich jak męskie spinki do mankietów. Mężczyźni uwielbiają mówić o swoich zainteresowaniach i pasjach także poprzez ubiór. Niestety nie każda okazja jest odpowiednia, aby ubrać się w T-shirt z nadrukiem. Na szczęście można wyrazić także wtedy, kiedy musimy założyć na siebie elegancki strój.

I właśnie na takie okazje przygotowaliśmy upominkowe zestawy firmowe, które zawierają spinki do mankietów z motywami charakterystycznymi dla wybranych zawodów lub pasji. Zestaw spinek do mankietu od Galante.pl to trzy pary eleganckich spinek do koszuli, które nie tylko spełniają oczekiwania mężczyzn, którzy muszą ubrać się w coś formalnego, ale także pozwalają im dyskretnie zakomunikować o swojej życiowej pasji. Spinki mogą przedstawiać motywy związane z różnymi zawodami czy pasjami, m.in. motywy medyczne, lotnicze, rolnicze czy jakiekolwiek inne – w Galnate.pl mamy tego naprawdę dużo.

Zestawy spinek do mankietów – na jakie okazje?

Każda okazja jest dobra, aby podarować mężczyźnie coś związanego z jego pasją. Zestaw spinek do mankietu z motywami zawodowymi to znakomita okazja do tego, aby uhonorować swojego szefa, np. w dniu urodzin firmy, lub w drugą stronę – uczcić awans cenionego pracownika. Natomiast zestawy upominkowe, w których znajdują się spinki związane z jakąś pasją, np. wędkarstwem, to prezent na każdą okazję w roku, np. urodziny, Dzień Ojca czy święta.

Zestawy prezentowe – nie tylko spinki

W Galante.pl przygotowaliśmy także inne propozycje na upominkowe zestawy firmowe. Mężczyźni bardzo cenią sobie prezenty eleganckie, a jednocześnie praktyczne. Dlatego warto zwrócić uwagę również na zestawy prezentowe zawierające skórzane elementy galanterii – portfel i pasek.

Są to praktyczne przedmioty, które przydadzą się na co dzień absolutnie każdemu mężczyźnie. Co więcej, dostępne u nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Zawdzięczają to pochodzeniu od najlepszych producentów galanterii, takich jak m.in. Pierre Cardin. Precyzja wykonania, dbałość o każdy szczegół czy przede wszystkim najwyższej jakości skóra są gwarancją tego, że taki zestaw upominkowy zadowoli każdego mężczyznę.

Elegancki zestaw prezentowy świadczy także o tym, że bardzo cenisz sobie osobę, którą nim obdarowujesz. Niezależnie od tego, czy jest to pracownik Twojej firmy, czy tez po prostu bliska osoba, na pewno warto podarować mu właśnie taki zestaw.