Opis

Portfele męskie Valentini

Valentini to polska marka, która na rynku działa od 1990 roku i dostarcza klientom galanterię skórzaną. W naszym sklepie znalazły się męskie portfele Valentini, bazujące na najwyższej jakości włoskiej skórze. Wyjątkowo estetyczne, eleganckie, a przy tym charakteryzujące się nowoczesnym designem.

Męskie portfele Valentini ze skóry naturalnej

Naturalna skóra najwyższej jakości, która staje się bazą portfeli męskich od marki Valentini, decyduje o trwałości i odporności na uszkodzenia produktów galanteryjnych. Panowie wśród naszej sklepowej oferty tego producenta mogą znaleźć eleganckie modele portfeli, nadające się do codziennego użytku, jak i pasujące do okazjonalnych stylizacji.

Portfel jako dodatek

Portfel ma spełniać przede wszystkim funkcje praktyczne, lecz wybierając z naszej oferty można być pewnym, że będzie to wyjątkowy dodatek. Portfel podkreśli charakter mężczyzny, będzie jego wizytówką, a skórzany model męski od Visconti zapewni odpowiednią pojemność.

Proponujemy męskie portfele zapinane na zamek błyskawiczny lub zatrzask. Ze skóry naturalnej, która jest miękka i przyjemna w dotyku. W klasycznych odcieniach lub designerskich połączeniach kolorystycznych. Tak, aby każdy mężczyzna znalazł portfel dla siebie. Zarówno ten ceniący sobie unikatowy design, jak i ponadczasową klasykę.

Wygoda i bezpieczeństwo przechowywania

Portfele dla mężczyzn od marki Visconti są wygodne w użytkowaniu. Posiadają różnego rodzaju przegrody – na banknoty, monety, dowód rejestracyjny, karty płatnicze oraz zdjęcia bliskich osób. Są również bezpieczne, a to za sprawą warstwy ochronnej RFID, która chroni przed zdalnym pozyskaniem danych z kart płatniczych lub dokumentów.

Pomysł na prezent dla każdego mężczyzny

Wśród szerokiej oferty naszego sklepu można znaleźć portfele, które idealnie nadają się na prezent dla każdego mężczyzny. Może to być uniwersalny i klasyczny podarunek dla mężczyzny z pracy, np. szefa, klienta lub współpracownika, a także sentymentalny prezent, jeśli znajdzie się na nim grawer.

Różnorodne kolekcje

Wśród różnorodnych kolekcji portfeli męskich Valentini znajdą się modele, które zadowolą panów pragnących mieć wszystkie karty i dokumenty przy sobie. Ponadto konstrukcje minimalistyczne, mieszczące się w każdej kieszeni. Niezależnie jednak od wybranego modelu, łączące nowoczesność z tak bardzo lubianą klasyką.

Poszukujesz portfeli innych znanych marek? 

Sprawdź już teraz: