Opis

Portfele męskie marki Valentini - styl i elegancja na co dzień

Valentini to polska marka galanteryjna z włoskimi korzeniami.  Od ponad 20 lat produkują najwyższej klasy walizki, aktówki, paski, torby a także portfele ze skór bydlęcych NAPA.

Portfel to jeden z najważniejszych dodatków galanteryjnych i żaden mężczyzna nie wyobraża sobie życia na co dzień bez miejsca na trzymanie pieniędzy oraz kart kredytowych.  Marka Valentini oferuje szeroki wybór modeli i wzorów męskich portfeli skórzanych od małych i bardzo kompaktowych aż po większe w orientacji pionowej lub poziomej.

Portfele męskie RFID

Ich innowacyjna i autorska kolekcja portfeli męskich Black & Red jest jednym z niepodważalnych hitów sprzedażowych ubiegłych lat. Styl i elegancja jaką gwarantuje galanteria marki Valentini sprawiła, że firma ta plasuje się na czołówce modowych inspiracji z pierwszych stron gazet. Co więcej, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwu kart kredytowych to portfele męskie Valentini z blokerem RFID są idealnym wyborem. Specjalna membrana wszyta w środek portfela blokuje niepożądane akcje takie jak kradzież pieniędzy z karty chipowej i odczyt danych posiadacza kart.

Portfele wykonane z wysokiej jakości naturalnych skór, idealnie leżą w dłoni i są odporne na czynniki zewnętrzne oraz zarysowania. Zmieszczą się do każdej męskiej aktówki czy kieszeni w spodniach.

Małe, kompaktowe i rozbudowane skórzane portfele Valentini to trafny i dobry wybór!