Opis

Portfel z grawerem damski to niezwykły pomysł na wyjątkowy prezent. Osobisty, indywidualny i jedyny w swoim rodzaju grawer na skórzanym portfelu sprawi, że wręczany portfel będzie prawdziwym unikatem.

Skórzane portfele damskie z grawerem – prezent dla kobiety

Jak wybrać portfel damski z grawerem? Należy pamiętać o tym, że do wykonania grawerunku potrzebna jest płaska i równa powierzchnia skóry, która nie została pokryta lakierem.

W tym dziale zgromadziliśmy modele portfeli, których faktura skóry oraz krój dobrze nadają się do znakowania, personalizacji i grawerowania laserowego. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości maszyn, wykonany przez nasz doświadczony zespół grawer laserowy na portfelu, jest trwały i odporny na upływ czasu.

Personalizowany portfel damski nie straci swojej estetyki pomimo kolejnych lat użytkowania. Grawer nie ulegnie wytarciu ani też nie będzie się ścierał.

Portfel damski z dedykacją lub logo – pomysł na osobisty podarunek i nie tylko

Jeśli chcesz sprawić prezent w postaci portfela z dedykacją, wyznaniem miłości czy inicjałami sprawdź ofertę naszego sklepu i dokonaj zakupu. Na portfelu możesz umieścić również logo lub grafikę według własnego projektu. Dzięki temu zyskujesz na praktycznym akcesorium, które staje się formą reklamy.

Grawerowanie

Grawer wykonujemy bardzo sprawnie i Twoje zamówienie będzie gotowe do wysyłki już w 48 godzin po zaksięgowaniu płatności. Spersonalizowany portfel to świetny pomysł na prezent urodzinowy nie tylko dla partnerki, żony, matki, córki czy przyjaciółki, lecz również męża czy chłopaka.

Personalizowany portfel będzie sentymentalnym podarunkiem, przypominającym o bliskiej osobie lub wyjątkowym prezentem, jeśli zagości na nim grawer wykonany według własnego pomysłu.

Jak wybrać personalizowany portfel?

W pierwszej kolejności zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz model, który Ci się podoba. Przemyśl, jaką dedykację, napis, logo lub inne oznaczenie chcesz wygrawerować na portfelu. Pamiętaj, aby był to element dopasowany do danej okazji, charakteru czy upodobań obdarowywanej osoby bądź zgodny z uczuciami, które Was łączą.

Upewnij się, że wybrany model portfela nadaje się do wykonania grawera. W naszej ofercie dostępne są rozmaite damskie portfele pionowe, małe i duże portfele damskie oraz wiele innych modeli. Znajdziesz tu dokładnie to, czego szukasz!