Więcej

Opis

Idealny portfel dla mężczyzny

Idealny portfel dla mężczyzny to ten, który jest praktyczny, wygodny i mieści się w dowolnej kieszeni. Polecamy zatem portfel męski skórzany pionowy. Sprawdzi się włożony do kieszeni spodni czy kamizelki. Kieszonka na monety zapinana od góry jest gwarancją, że podczas wyjmowania portfela z kieszeni, nie dojdzie do wysypania monet.

Portfel pionowy męski jest przy tym pojemny i funkcjonalny. W zależności od wybranego modelu można w nim umieścić banknoty i monety, karty płatnicze i lojalnościowe, zdjęcia bliskich osób, a nawet dokumenty do samochodu.

Jakość wykonania

Dostępne w naszym sklepie portfele męskie wykonane są ze skóry naturalnej. Mogą się one pochwalić trwałością na długie lata użytkowania. Doskonałe szwy, idealnie dopasowane detale, elegancja i ponadczasowy wygląd.

Do stworzenia portfeli posłużyła najlepsza skóra naturalna, najczęściej cielęca, dlatego panowie mogą być pewni, że w ich dłoniach i kieszeniach zagoszczą portfele estetyczne i praktyczne. Ponadto wygodne podczas codziennego użytkowania oraz pasujące do dowolnej stylizacji.

Portfele z zabezpieczeniem

Panowie, którzy liczą na zabezpieczenie pieniędzy oraz danych wrażliwych zapisanych na kartach płatniczych powinni postawić na męski portfel pionowy z zabezpieczeniem RFID. Konstrukcja tego rodzaju gwarantuje blokowanie przesyłania fal radiowych pomiędzy kartą a urządzeniem do sczytywania danych, którym posługują się oszuści.

Tego typu portfele są równie eleganckie i ciekawe wizualnie, co klasyczne modele skórzane.

Minimalistyczne lub z dużą liczbą przegródek

Wśród proponowanych portfeli męskich znalazły się modele minimalistyczne. Idealne dla panów szukających produktów skórzanych, które nie wystają z kieszeni i nie wypychają ich, co wygląda dość nieestetycznie. Takie konstrukcje sprawdzają się w połączeniu z elegancką garderobą, podczas ważnych uroczystości i wielkich wyjść.

Duża liczba przegródek zadowoli zaś miłośników szybkiego dostępu do najważniejszych kart i dokumentów, a także mężczyzn, którzy chcą wszystko mieć w jednym miejscu, zawsze pod ręką.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami portfeli. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

W naszej ofercie posiadamy także: cienkie portfele męskie, średnie portfele męskie, duże portfele męskie, poziome portfele męskie oraz małe portfele męskie