Więcej

Opis

Spinki do mankietów Znak Zodiaku. Pokaż czy jesteś urodzony pod szczęśliwą gwiazdą.

Spinki do mankietów to elegancki i ponadczasowy dodatek do każdej męskiej stylizacji. Bez względu czy jest to okazja formalna czy nieformalna, koszula to najlepsze co może ubrać każdy modny mężczyzna! Pamiętaj jednak, że każda elegancka koszula potrzebuje odpowiedniej oprawy i stylowych dodatków.

Spinki ze znakami zodiaku srebrne i złote idealnie będą komponować się do białej jak i kolorowej koszuli. Ich wyrazisty i oryginalny wygląd jest unikatowy i zwrócą uwagę niejednej kobiety.  Znaki zodiaków w formie biżuterii do koszuli mogą być świetną okazją by zamanifestować swoja przynależność do wagi, lwa, barana czy innego znaku na gwiezdnej konstelacji. Elegancko i misternie wykonane ze stali szlachetnej w technologii 3D spinki z znakami zodiaków sprawdzą się jako idealny prezent na urodziny czy imieniny dla bliskiej osoby.. Znaki zodiaku definiują nasz charakter i upodobania, a od dziś mogą definiować także styl i dobry gust.

Spinki do mankietów znaki zodiaku zostały zaprojektowane z zadbaniem o najmniejsze szczegóły, wykonane ze stali szlachetnej odpornej na zarysowania i czynniki zewnętrzne takie jak woda czy pył. Będą świetnie eksponować się na randce czy wypadzie ze znajomymi do teatru.

Sklep online Galante.pl oferuje prawie 1000 modeli spinek koszulowych w najróżniejszych kształtach i wykończeniach, a spinki do mankietów znaki zodiaku to tylko jedna z naszych propozycji dla każdego modnego mężczyzny bez względu na wiek.