Więcej

Opis

Spinki do mankietów są coraz popularniejszym dodatkiem dla mężczyzn, więc producenci oferują coraz więcej modeli, które sprawdzą się przy wielu okazjach. Spinki do mankietów w kształcie zwierząt, owoców i warzyw to oryginalna ozdoba mankietów i świetny prezent dla rolnika, ogrodnika, nurka lub pasjonata dinozaurów!

Elegancka stylizacja ze spinkami w kształcie pomidora, malin lub konika morskiego będzie rzucać się w oczy na każdym spotkaniu towarzyskim czy imprezie. Tak ciekawe spinki zdobędą uznanie nie tylko kolegów z pracy.

Jesteś wegetarianinem lub weganinem? Spinki do koszuli warzywa i owoce to swoisty manifest twojego stylu życia i odżywiania. Te małe ale rzucające się w oczy gadżety z pewnością docenią mężczyźni z poczuciem humoru.

Dyrektor muzeum może wybrać zapinki w kształcie zwierząt, które dawno wyginęły. Nosząc zabawne spinki w kształcie dinozaurów, zasygnalizuje, że ma do siebie dystans, a także, że bardzo lubi swoją pracę. W ofercie sklepu znajdziemy także zapinki w kształcie dzikich zwierząt, które zdają się być stworzone dla pracowników zoo lub podróżników. Kiedy podpisują książkę czy spotykają się z fanami, muszą być ubrani elegancko, a takim zapinkami wprowadzą do stylizacji nieco luzu i nonszalancji. Jeśli lubisz konie, często odwiedzasz stajnie czy lubisz obstawiać wyniki wyścigów, wybierz biżuterię w kształcie podkowy. Nie tylko (jak głoszą przesądy) przynosi szczęście, ale i nawiązuje do Twojej pasji. Leśnicy mogą wybrać klasyczne w kształcie, owalne spinki zdobione wizerunkami zwierząt zamieszkujących polskie lasy. Taka biżuteria doskonale sprawdzi się w czasie branżowego spotkania, gdyż pasuje także do munduru leśnej służby. Zapinki są małą i dyskretną ozdobą, ale należy wybierać je z rozwagą, by nie wyglądać tandetnie. Bogactwo kolorów, wzorów i form spinek do mankietów sprawia, że nawet broniący się przed założeniem garnituru mężczyzna zmieni zdanie, gdy zobaczy, jak wiele dodatków może wybrać.