Opis

Panie mają do wyboru mnóstwo dodatków, które dopasowują do swojej garderoby. Panowie zaś stawiają na mniejszą ich ilość, za to takich, które poza funkcjonalnością są w stanie podkreślić charakter, stylizację i dodać wrażenia luksusu. Wśród takich męskich drobiazgów znajduje się klips na pieniądze. Elegancki, lecz przede wszystkim bardzo praktyczny.


Kiedy przyda się klips do banknotów?


Ileż to razy okolicznościowa stylizacja, chociażby garnitur, nie pozwala na zabranie ze sobą portfela. Ile razy zdarza się, że potrzebna jest większa ilość gotówki, która nie mieści się ani w kieszeni, ani w posiadanym portfelu. I wreszcie, ile razy zdarza się, że gruby i wypchany portfel odbiera estetykę i atrakcyjny wygląd.


Klips na pieniądze to zatem nie alternatywa, lecz obowiązkowy element w garderobie każdego mężczyzny, który chce wyeliminować powyższe sytuacje.


Najważniejsze zalety


Umieszczanie gotówki w różnych kieszeniach nie jest w żadnym wypadku praktyczne. Gdy przychodzi moment płacenia za zakupy, trzeba poszukać, gdzie zostały umieszczone banknoty. To nie tylko stracony czas, ale i zupełny brak komfortu. Z kolei wypchany i grupy portfel trudno zmieścić w kieszeni, a nawet w poręcznej saszetce. Ponadto wystający z portfela plik banknotów staje się łatwym łupem dla złodziei. Trudno bowiem ukryć taką ilość gotówki, a wysunięcie się na siłę wciśniętych plików w zbyt małej przegródce, może być niestety kwestią czasu.


Spinka do banknotów pozwala na spięcie znacznej ilości gotówki. Tak uporządkowany plik banknotów można swobodnie zmieścić nawet w kieszeni garnituru. Nic nie stoi na przeszkodzie, by schować go w przegródce saszetki lub w specjalnym etui na karty i pieniądze. Funkcjonalność to jednak pierwsza, ale nie ostatnia zaleta.


Elegancki dodatek i pomysł na prezent


Panowie lubią prezentować się elegancko i cenią sobie luksusowe dodatki. Drobiazgi, które dodają im prestiżu. W tej kategorii znalazły się spinki do banknotów w różnych wydaniach. Modele estetyczne, trwałe i będące w stanie podkreślić charakter każdego pana.


Spinka na pieniądze z grawerem to świetny pomysł na podarunek dla partnera, brata, ojca, teścia, a nawet szefa. Każdy z nich doceni tego typu upominek z dedykacją lub spinkę, która wizualnie będzie nawiązywała do zainteresowań mężczyzny.


Szukając sentymentalnego podarunku lub trwałego i praktycznego akcesorium na lata, warto postawić na klipsy do banknotów.

W naszym asortymencie znajdziesz także pióra kulkowe, pióra wieczne, spinki do krawata.