Więcej

Opis

Duże Damskie Portfele - praktyczny dodatek dla każdej kobiety

Jeden z odwiecznych problemów każdej kobiety to rozmiar jej portfela, który powinien pomieścić nie tylko banknoty i bilon ale również drobiazgi, karty kredytowe, bilety na komunikacje miejską i wiele więcej. Coraz więcej Pań decyduje się na zakup dużego portfela skórzanego, który spełni wszystkie swoje funkcje i oczekiwania. Pojemne, zapinane na zamek lub zatrzask portfele damskie ze skóry takich marek jak Peterson, Pierre Cardin czy Stefania Leather z pewnością przypadną do gustu każdej kobiecie, która lubi funkcjonalne gadżety galanteryjne.

Modne i lakierowane skórzane portfele damskie będą świetnym dodatkiem do każdej stylizacji, tej formalnej jak i nie. Co więcej, niektóre modele portfeli skórzanych posiadają pasek na nadgarstek. Taki duży portfel z paskiem na nadgarstek będzie idealnie sprawdzać się jako mała torebka lub kopertówka na najbardziej istotne drobiazgi, pieniądze i mały smartphone typu iPhone 5.

Duży i kolorowy portfel dla kobiety

Czerwone, zielone, niebieskie, różowe, szare…każda z Pań znajdzie portfel pasujący do jej osobowości i upodobań kolorystycznych.

Duże damskie portfele zapinane na zamek błyskawiczny to ponadczasowy hit. Takie portmonetki są nie tylko bardzo modne ale i funkcjonalne.

Klasyczny gładki czerwony portfel czy niebieską portmonetkę z biglem. Co dziś wybierasz?