Więcej

Opis

Jeden z odwiecznych problemów każdej kobiety to rozmiar jej portfela, który powinien pomieścić nie tylko banknoty i bilon ale również drobiazgi, karty kredytowe, bilety na komunikacje miejską i wiele więcej. Coraz więcej Pań decyduje się na zakup dużego portfela skórzanego, który spełni wszystkie swoje funkcje i oczekiwania. Pojemne, zapinane na zamek lub zatrzask portfele damskie ze skóry takich marek jak Peterson, Pierre Cardin czy Stefania Leather z pewnością przypadną do gustu każdej kobiecie, która lubi funkcjonalne gadżety galanteryjne. 

Zalety dużych portfeli damskich

Modne i lakierowane duże skórzane portfele damskie będą świetnym dodatkiem do każdej stylizacji, tej formalnej jak i nie. Co więcej, niektóre modele portfeli skórzanych posiadają pasek na nadgarstek. Taki pojemny portfel damski z paskiem na nadgarstek będzie idealnie sprawdzać się jako mała torebka lub kopertówka na najbardziej istotne drobiazgi, pieniądze i mały smartphone typu iPhone 5. Bardzo duże damskie portfele zapinane na zamek błyskawiczny to ponadczasowy hit. Takie portmonetki są nie tylko bardzo modne, ale i funkcjonalne. Potrafią pomieścić wszystkie potrzebne dokumenty i dodatki przez co czasami można nimi zastąpić klasyczną, ciężką torebkę.

Kolorowy i praktyczny portfel dla kobiety

Kolor ma znaczenie! Czerwone, zielone, niebieskie, różowe, szare…każda z Pań znajdzie portfel pasujący do jej osobowości i upodobań kolorystycznych. Klasyczny gładki czerwony portfel czy niebieską portmonetkę z biglem. Co dziś wybierasz? Pamiętaj, aby portfel był też praktyczny. Popularnością cieszą się nasze portfele damskie z dużą ilością kieszeni. Karty, gotówka, bilety i inne elementy są od siebie odpowiednio oddzielone i dużo szybciej można je dzięki temu znaleźć. Praktyczność to dla niektórych synonim pojemności, w końcu kobiecy portfel musi pomieścić sporo. Do tego służą duże damskie portfele na zamek, mające sporo miejsca w środku.

Jaki portfel damski wybrać? 

Wybór zależy od preferencji i celu w jakim będzie taki portfel użytkowany. Jeśli ma być portfelem do torebki lepiej sprawdzi się mniejszy. Jeśli natomiast ma służyć zamiast torebki duży damski portfel będzie wtedy strzałem w dziesiątkę. Kształt i kolor portfela powinny się zarówno sprawdzać, jak i podobać, dlatego zachęcamy do przejrzenia całej naszej kolekcji. W ofercie posiadamy między innymi damskie portfele pionowe, małe portfele damskie czy kolorowe portfele damskie. Na pewno każda z Pań znajdzie tu swój wymarzony model. 

Zobacz także: portfele damskie małe oraz portfele damskie średnie