Więcej

Opis

Wychodząc do pracy czy na uczelnię, każdy mężczyzna potrzebuje wygodnej i pojemnej torby na rzeczy, które są mu niezbędne poza domem – laptopa, portfel, notatnik z kalendarzem, coś do jedzenia, butelkę wody i inne podobne przedmioty. Wygodna torba może być też elegancka i świetnie prezentować się na co dzień w wielu męskich stylizacjach. Właśnie takie teczki skórzane męskie dostępne są w sklepie Galante – to znakomity pomysł na prezent dla mężczyzny lub zakup dla samego siebie.

Dlaczego panowie chętnie sięgają po teczki skórzane męskie?

Teczka męska to spełnia wszystkie oczekiwania, jakie przed tego typu akcesoriami stawiają mężczyźni. Po pierwsze, jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem na co dzień, a przecież właśnie ten aspekt panowie cenią sobie najbardziej. Po drugie, teczki męskie to niezwykle stylowy dodatek do garderoby, który będzie prezentował się bardzo gustownie w wielu zróżnicowanych stylizacjach, zarówno tych mniej, jak i bardziej formalnych.

Teczki męskie – co znajdziesz w sklepie Galante?

Nasza oferta teczek skórzanych dla mężczyzn jest bardzo szeroka i opracowana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania jak najszerszej grupy mężczyzn. Dostępne u nas teczki i aktówki męskie wykonane są z wysokiej jakości naturalnych skór, które w zależności od modelu torby są olejowane, garbowane lub barwione roślinnie, dzięki czemu zyskują na wytrzymałości i estetyce.

Ergonomia i pojemność teczek

Duży wybór aktówek męskich obfituje w modele z różną liczbą przegród i kieszeni. Aby zwiększyć komfort i pomóc utrzymać porządek wewnątrz torby, przegrody zamykane są na zamki błyskawiczne i podbite wysokojakościową mieszanką bawełnianą. Ponadto każda aktówka męska posiada również zewnętrzne kieszenie na drobniejsze przedmioty – dwie mniejsze z przodu oraz jedną większą, płaską kieszeń z tyłu. Co jeszcze maksymalnie podnosi komfort korzystania z teczek męskich dostępnych w sklepie Galante?

  • Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest tylna pętla, dzięki której możesz stabilnie i bezpiecznie przymocować do uchwytu teleskopowego uchwytu walizki podróżnej.
  • U dołu torby zostały podszyte dwoma solidnymi skórzanymi paskami, które zapobiegają zbieraniu zabrudzeń.
  • Torby posiadają klasyczne uchwyty lub uszy do trzymania w dłoni, a także wyposażone są w odpinane paski do noszenia na ramieniu.

Skórzane torby podróżne

W naszej ofercie dostępne są także skórzane torby podróżne, które świetnie sprawdzą się przy przewożeniu bagażu stylowego mężczyzny, np. w podróżny biznesowej. Solidne wykonanie z jakościowej skóry, gwarantuje wytrzymałość i elegancką prezencję toreb. Pięć umieszczonych od spodu ćwieków zapobiega zniszczeniom, dlatego torby można bezpiecznie kłaść na podłodze.

Teczki męskie marek Visconti i Brodrene objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Skórzane teczki męskie – idealny pomysł na prezent

Mężczyźni wysoko cenią sobie praktyczne przedmioty, które otrzymują w prezencie z różnych okazji. Męskie skórzane teczki są zatem idealną propozycją – okażą się niezwykle praktyczne na co dzień, posłużą długo, do tego będą prezentować się niezwykle stylowo.