Opis

Patriotyczne portfele męskie wykonane ze skóry naturalnej to niekwestionowany hit. Odważni mężczyźni, którzy nie boją się pokazać swojego zdania, coraz częściej wybierają portfele z motywami: Orzeł z godła Polski lub biało-czerwona flaga Rzeczypospolitej Polskiej.

Portfel męski patriotyczny – oryginalny, estetyczny i trwały

Galanteria męska marki Peterson to najwyższa jakość. Produkty ze skóry naturalnej barwionej na różne kolory, w tym klasyczny czarny, brązowy i inne z efektownymi kolorowymi dodatkami (żółte, czerwone czy niebieskie). Skóra nubukowa lub naturalna, z której uszyte są portfele, jest wyjątkowo trwała, odporna na zarysowania i użytkowanie na co dzień.

Zakupiony w naszym sklepie portfel będzie więc służył długi czas. Portfele skórzane marki Peterson z motywem patriotycznym zawierają wiele kieszonek na karty, banknoty i dokumenty, a ciekawy wzór sprawia, że są niezwykle oryginalne. Pomieszczą nie tylko banknoty i monety, lecz także dowód rejestracyjny czy zdjęcie ukochanej.

Praktyczna konstrukcja i pomysł na prezent

Portfel męski z orłem i flagą biało-czerwoną idealnie leży w dłoniach. Mieści się do kieszeni spodni czy marynarki. Układ klasyczny: poziomy lub pionowy sprawią, że portfel męski zmieści się do każdej kieszeni. Przeszycia w kolorach biały i czerwony przynoszą na myśl flagę Polski.

Taki portfel to idealny prezent dla kibica i każdego mężczyzny. Superpomysł na osobisty podarunek dla taty, chłopaka czy pasjonata piłki nożnej. Prezentowane portfele doskonale nadają się do grawerowania laserowego. Poprzez dodanie ulubionego cytatu lub inicjałów taki portfel męski polski nabierze wyjątkowego i osobistego charakteru!

Jak dobrać męski portfel – kilka wskazówek

Nawet portfel patriotyczny powinien być funkcjonalny i trwały. O ile o trwałości i estetyce zachowanych na długie lata użytkowania, decyduje wykonanie ze skóry naturalnej, o tyle komfort korzystania z portfela zależy od jego konstrukcji. Ta zaś musi być dopasowana do indywidualnych potrzeb – liczby noszonych kart, rozmiarów niezbędnych do zabrania ze sobą dokumentów, nie tylko tych do samochodu.

Najważniejszą wskazówką podczas dobierania – zarówno dla siebie, jak i na prezent, będzie uwzględnienie własnych oczekiwań. W trakcie wybierania portfela na prezent, warto zaś kierować się upodobaniami, pasjami, a nawet charakterem osoby obdarowywanej.

Polecamy zakupy w sklepie online Galante.pl!

W naszej ofercie posiadamy także małe portfele męskie, portfele na karty zbliżeniowe RFID, cienkie portfele męskie, banknotówki męskie.