Więcej

Opis

Pasek do spodni ma na celu ich dopasowanie do sylwetki, ale dzięki odpowiedniej estetyce wykonania, pełni także funkcję dekoracyjną. Dobrze dobrany pasek potrafi nadać całemu strojowi szyku. Nawet w zestawieniu ze sportową marynarką sprawi, że całość będzie miała elegancki wygląd. Kluczowy jest dobór odpowiedniego modelu i koloru. 

Skórzane paski męskie wizytowe do garnituru 

Najbardziej stylowe i popularne są oczywiście paski męskie skórzane. Można zestawiać je z różnymi rodzajami spodni. Pasują idealnie do wyjściowych i eleganckich kreacji, ale sprawdzą się też w półformalnym wydaniu. Ich zaletą jest nie tylko wygląd, ale i świetne dopasowanie i wyprofilowanie oraz wysoka jakość. Pasek skórzany dobrany do garnituru i obuwia idealnie uzupełni wygląd całego stroju.

Paski męskie - jaki wybrać do garnituru?  

Strój wieczorowy wymaga odpowiednich akcesoriów. Zegarek, buty i elegancki pasek do garnituru to zestawienie obowiązkowe, kiedy chce się pokazać w stylowym wydaniu.
Spodnie od garnituru zawsze muszą być uzupełnione odpowiednim męskim paskiem. Do garnituru zawsze powinno się wybierać modele z gładkiej, naturalnej skóry w kolorze czarnym, granatowym lub brązowym. To tradycyjne i bardzo eleganckie rozwiązanie. Najlepiej, aby pasek kolorystycznie pasował do wizytowych butów. Do czarnych butów wybieramy czarny pasek, a do brązowych brązowy pasek. Nie bez znaczenia jest też kolor samego garnituru. Brązowy pasek męski pasuje zazwyczaj do granatowych i niebieskich odcieni garnituru. Natomiast czarny pasek sprawdzi się do czarnego garnituru.

Paski męskie - rodzaje klamry

Klamra paska w eleganckiej stylizacji powinna być delikatna - najlepiej w srebrnym kolorze. Męski pasek do garnituru musi mieć klasyczny i minimalistyczny fason, wówczas będzie podkreślał charakter eleganckiej stylizacji

Klamra zamykana przez specjalny pręcik, przetykany przez dziurki w pasku to najpopularniejszy i klasyczny rodzaj zapięcia paska. Nowoczesne wersje pasków męskich posiadają klamry automatyczne - specjalny mechanizm blokujący pasek. Zaletą takiego zapięcia jest możliwość indywidualnego regulowania długości paska przy klamrze. Na stronie sklepu online Galante.pl można znaleźć także paski z klamrą antyalergiczną, która nie zawiera niklu, dzięki czemu jest bezpieczna dla alergików. 

Pasek skórzany wizytowy - elegancki prezent dla mężczyzny. 

Pasek skórzany wizytowy może być doskonałym prezentem dla mężczyzny. Każdy elegancki pan z pewnością ucieszy się z takiego dodatku do spodni. Każdy męski pasek skórzany dobrany odpowiednio do garnituru spełnij nie tylko funkcję praktyczną, ale przede wszystkim estetyczną.

Warto zwrócić uwagę, że męskie paski skórzane to jedne z najchętniej kupowanych akcesoriów nie tylko do garnituru, ale także do codziennego użytku.