Opis

Elegancki prezent dla nauczyciela - sprawdź nasze propozycje na urodziny, Święta i Dzień Nauczyciela

Niezależnie od stylu i gustu wielu z nas sięga po klasyczne dodatki, bo sprawdzają się niezależnie od okazji i pasują do wielu ubrań. Nie inaczej jest w przypadku nauczycieli - przypomnijmy sobie ilu z naszych wychowawców nosiło choćby symboliczną biżuterię i tradycyjne dodatki zarówno na co dzień, jak i w czasie uroczystości. Dlatego jeśli jesteś nauczycielem lub nie wiesz co dać nauczycielowi w prezencie, trafiłeś/aś we właściwe miejsce. Eleganckie dodatki i gustowna biżuteria są zawsze dobrymi pomysłami na prezent.

Prezent dla nauczyciela z okazji Dnia Nauczyciela może być jednocześnie symboliczny i elegancki - takie są spinki do mankietów bądź spinki do krawata. W zależności od tego czego uczy dany pedagog, w Galante znajdziesz spinki mające kształty związane z różnorodnymi profesjami oraz modele uniwersalne dla wielbicieli minimalizmu bądź tradycyjnej elegancji. Wyjątkowo unikatowym prezentem dla nauczyciela muzyki będą spinki w kształcie nut - są one symbolami muzyki pięknie prezentującymi się jako biżuteria. Równie nietuzinkowym upominkiem będą spinki w kształcie konkretnego instrumentu - fortepianu, skrzypiec czy akordeonu, a to tylko niektóre modele.

Z kolei trener koszykówki i WF'u bądź piłki nożnej na pewno ucieszy się na widok drobnych spinek do mankietów w kształcie piłki, odpowiednio, do kosza bądź do piłki nożnej. Spinki to prezenty oryginalne, dzięki czemu sprawdzają się świetnie jako niespodzianki i długo zapadają w pamięć, a przede wszystkim noszone są z przyjemnością. Dla nauczyciela matematyki polecamy modele z funkcjami matematycznymi, dla geografa spinki Mapa, a dla nauczyciela biologii i chemii - spinki mikroskopy.

Co dać nauczycielowi na urodziny?

Jeśli zadajesz sobie to pytanie i wiesz, że chcesz postawić na coś innego niż biżuterię, na czym będzie można dodatkowo wygrawerować wybrane przesłanie, możesz wybrać tradycyjne, eleganckie pióro w kolorze, które najlepiej pasuje do danego mentora. Wysokiej jakości podarunki wyrażają szacunek do przekazywanej nam wiedzy oraz osoby, która poświęca swój czas i zaangażowanie. Elegancka biżuteria czy akcesoria zachwycą nauczyciela w dniu jego święta.