Więcej

Opis

Wraz z rozwojem technologii i rosnącą wygodą korzystania z kart płatniczych wzrasta niestety ryzyko kradzieży. W naszym sklepie z portfelami znajdziecie Państwo nowoczesne i profesjonalnie zabezpieczone specjalną membraną RFID portfele na karty zbliżeniowe, które wykluczają ryzyko ewentualnej kradzieży gotówki z kart typu: „Visa payWave” oraz „MasterCard PayPass”.

Wszystkie męskie portfele na karty zbliżeniowe dostępne w Galante.pl zostały wyposażone w specjalną membranę dezaktywującą technologię typu RFID, a przy tym zawierają wiele dodatkowych przegród, które pomieszczą banknoty, drobne monety oraz najważniejsze dokumenty osobiste.

Portfele skórzane – trwałość na lata użytkowania

Nasz sklep oddaje w Państwa ręce tylko najwyższej jakości produkty wykonane z naturalnej skóry marek Samsonite oraz Valentini o uniwersalnym wzornictwie w odcieniach czerni oraz ciemnego brązu.

Każdy mężczyzna, który liczy na połączenie modnego wyglądu z funkcjonalnością, może postawić na wzór, kolor i wykonanie, wpisujące się w aktualne trendy. Wybierając skórzany portfel na karty RFID, dodatkowo zyskuje się na pełnym bezpieczeństwie użytkowania kart kredytowych czy debetowych.

Portfel z ochroną kart kredytowych RFID wykonany z naturalnej skóry, będzie dopełnieniem codziennych lub okazjonalnych stylizacji każdego mężczyzny. Szeroki wybór wśród wzorów, kolorów i konstrukcji posiadających różną liczbę przegród, daje szansę na znalezienie portfela subiektywnie idealnego.

Portfel męski na karty kredytowe – pomysł na prezent

Znalezienie produktu nadającego się na prezent dla mężczyzny, nie musi być wyzwaniem. W tej kategorii zagościły bowiem uniwersalne, praktyczne i ciekawie wykonane dodatki z działu galanterii męskiej. Portfel na karty kredytowe sprawdza się jako prezent dla partnera (również biznesowego), męża, taty, brata, kolegi, znajomego, współpracownika.

To podarunek uniwersalny i zawsze modny. Nadaje się na dowolną okazję, a do tego nie musi być zobowiązujący. Opcja wykonania grawera pozwala na personalizację, dzięki czemu bezpieczny portfel na karty kredytowe może być osobistym i unikalnym dodatkiem do stylizacji lub wyjątkowym prezentem.

Bezpieczne portfele skórzane RFID to gwarancja skutecznego zabezpieczenia pieniędzy na miarę XXI wieku! Przestańmy się martwić o płatności zbliżeniowe i konto osobiste. Postawmy na specjalny portfel do kart zbliżeniowych.
W naszej ofercie posiadamy także małe portfele męskiecienkie portfele męskie, banknotówki męskie.