Wszystkie produkty dostępne w sklepie Galante.pl posiadamy w naszym magazynie (za wyjątkiem pozycji wyraźnie oznaczonych i sprowadzanych na zamówienie np. zegarki), dzięki czemu możemy maksymalnie skrócić czas realizacji zamówienia jaki upływa od momentu zakupu do wysyłki. Zazwyczaj realizacja zamówienia wynosi 24h (dni robocze) i w kolejny dzień roboczy paczka dostarczana jest do adresata wybranym kurierem (InPost Paczkomaty lub DPD).

Informacja o dostępności widnieje na stronie każdego produktu:

Mając na uwadze szybkość realizacji przesyłek oraz ich bezpieczeństwo zamówienia domyślnie wysyłamy kurierem DPD, Inpost oraz do Paczkomatów firmy InPost.

Sposób dostawy

Sposób płatności

Przewidywany czas dostawy

Koszt

Kurier DPD

Płatność z góry
(przelew, karta, przelewy24)

1 dzień roboczy

16,49 zł

Paczkomat InPost

Płatność z góry
(przelew, karta, przelewy24)

1-2 dni robocze

15,49 zł

Kurier Inpost

Płatność z góry
(przelew, karta, przelewy24)

1 dzień roboczy 17,49 zł

Kurier DPD

Płatność przy odbiorze
(płatność gotówką kurierowi)

1 dzień roboczy 23,49 zł

Kurier Inpost

Płatność przy odbiorze
(płatność gotówką kurierowi)

1 dzień roboczy

24,49 zł

Kurier DPD - Kraje UE

Płatność z góry
(przelew, karta, przelewy24)

4-5 dni robocze

109,00 zł

Termin dostarczenia przesyłki

Standardowy czas realizacji przesyłki wysłanej kurierem DPD wynosi 24h (dni robocze) od momentu nadania. Oznacza to, że paczka wysłana ze sklepu Galante.pl w poniedziałek powinna zostać dostarczona do adresata we wtorek, natomiast zamówienie zrealizowane w piątek - dostarczone będzie w poniedziałek itd.

Paczki wysłane do Paczkomatu dostarczane są w ciągu 1-2 dni roboczych. Przesyłki zagraniczne dostarczane są zwyczajowo w ciągu 2-10 dni roboczych.

Uwaga! W okresie przedświątecznym (grudzień) w związku z dużym obciążeniem firm kurierskich oraz zmiennymi warunkami pogodowymi czas dostawy może się wydłużyć. Prosimy wziąć to pod uwagę podczas dokonywania zamówień.

*Informacja "Kup do 12:00 i odbierz zamówienie w kolejny dzień roboczy!" - dotyczy zamówień złożonych i opłaconych (Przelewy24/Karta płatnicza) lub płatnych przy odbiorze do godziny 12:00 od poniedziałku do piątku. Takie zamówienia wysyłamy tego samego dnia, z dostawą planowaną na kolejny dzień roboczy.

Sposoby płatności za zamówienia w sklepie Galante.pl:

- Przelew bankowy
- Przelewy24 (szybki przelew, karta kredytowa)
- Pobranie (płatność przy odbiorze)