Więcej

Status: nowość ×

Opis

Portfele męskie skórzane - elegancja i funkcjonalność

Portfel dla mężczyzny powinien łączyć w sobie elegancję, solidność wykonania oraz funkcjonalność. Portfele skórzane to klasyka, na którą decyduje się najwięcej panów. Są gwarancją wygody użytkowania, ale ich największą zaletą jest wykonanie z najlepszej jakości materiałów. Różne kształty, fasony i wielości portfeli dają możliwość wybrania tego najlepszego dla siebie. Portfel skórzany - doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny. Portfele skórzane są także doskonałą propozycją na elegancki prezent. Na stronie sklepu online Galante.pl znajdziemy bogatą ofertę portfeli męskich producentów, m.in. Valentini, Samsonite, PETERSON, Pierre Cardin, Lichfield Leather, Mustard czy Miguel Bellido. Na specjalne życzenie możemy wykonać grawer laserowy na portfelu z inicjałami właściciela, wyznaniem, cytatem lub ważną datą - co sprawi, że prezent w postaci skórzanego portfela będzie nie tylko gustowny i funkcjonalny, ale także unikatowy!

Portfele męskie - na co zwrócić uwagę?

Kupując portfel czy to dla siebie czy na prezent dla bliskiego mężczyzny warto zwrócić uwagę na kilka czynników, które mają duży wpływ na jego późniejsze użytkowanie. Portfela nie kupujemy codziennie, zazwyczaj służy on przez kilka lat ew. zmieniamy portfel w sezonie letnim na model typu SLIM WALLET - niech więc będzie to dobry i przemyślany zakup, a sam portfel niech będzie trwały. Na co więc zwrócić uwagę?

1. Trwały materiał - portfel wykonany z naturalnej skóry jest gwarancją długiego użytkowania.
2. Portfel męski powinien być pojemny, posiadać kilka przegródek na karty, gotówkę i dokumenty, w portfelu powinno być miejsce na karty płatnicze, wizytówki, dokumenty - prawo jazdy, dowód osobisty, a nawet dowód rejestracyjny samochodu (w dużych portfelach).
3. Portfel musi wygodnie rozkładać się i leżeć w dłoni, dzięki czemu będzie wygodny w użytkowaniu.

Jak wybrać idealny portfel?

1. Wybierając portfel kierujmy się wysoką jakością materiału, aby posłużył nam przez kilka lat.
2. Wygląd również jest ważną kwestią - portfel powinien pasować do naszego stylu.
3. Uwzględnijmy nasze osobiste potrzeby - zastanówmy się czy chcemy nosić w portfelu tylko pieniądze, czy również dokumenty.
4. Wielkość, układ i kształt portfela - pamiętajmy, że panowie najczęściej noszą cienkie portfele w kieszeni marynarki lub spodni.
5. Kolor portfela to kwestia gustu - wersje najbardziej klasyczne to oczywiście portfele w kolorze czarnym lub brązowym.
6. Znani producenci galanterii skórzanej wychodzą naprzeciw męskim gustom - proponują bardzo tradycyjne modele dla zwolenników klasyki oraz portfele o nowoczesnym designie, które szczególnie przypadną do gustu młodym panom.