Opis

Marka Visconti prosto z Londynu, samego serca Wielkiej Brytanii od niemal 20 lat jest liderem w produkcji galanterii skórzanej na rynek europejski. Ich cechy charakterystyczne to funkcjonalność i wygoda w połączeniu z elegancją. Męskie portfele skórzane Visconti są idealnym gadżetem dla każdego modnego mężczyzny. Pojemne i rozbudowane pomieszczą nie tylko wszelkie karty kredytowe. Większość prezentowanych modeli posiada miejsce na dowód rejestracyjny. Portfele zapinane na klasyczny zatrzask lub niewymagające zapinana, wybór należy do Ciebie. Dostęp do kart i dokumentów gdy są potrzebne nigdy nie był taki prosty!

Mały portfel skórzany Visconti mieści się do każdej kieszeni marynarki czy spodni. Nie wystaje i nie odkształca się. Jest lekki, miękki i dobrze leży w dłoni. Naturalna skóra, z której wykonana jest męska galanteria Visconti jest trwała na odkształcenia i przebarwienia. Idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Ciekawa kolorystyka taka jak czarny, brązowy, granat i pochodne sprawia, że każdy modny mężczyzna znajdzie coś dla siebie.

Duże męskie portfele Visconti poziome lub pionowe to kolekcja galanterii zachwycająca trwałością i jakością naturalnej skóry. Ekskluzywna galanteria męska Visconti to gwarancja wysokiej jakości, która idzie w parze z niską ceną i bogatym wyborem. Wybierając duży lub mały portfel męski stawiasz na nowoczesne trendy z klasyczną elegancją

Wszystkie prezentowane w tej kategorii modele można urozmaicić poprzez grawer laserowy. Inicjały właściciela wygrawerowane na wewnętrznej stronie portfela to ciekawy pomysł na podkreślenie swojej niezależności jak i oryginalny prezent dla ukochanego mężczyzny.

Portfele męskie Visconti zapakowane są w oryginalne pudełka, świetnie nadają się na podarunek z okazji urodzin, rocznicy ślubu lub walentynek.