Opis

Portfele męskie Visconti

Visconti to brytyjska marka, która na rynku działa nieprzerwanie od piętnastu lat. Jej produkty charakteryzują cechy, takie jak trwałość, elegancja i funkcjonalność. W naszym sklepie znalazły się portfele męskie Visconti, które są precyzyjnie wykonane, niezwykle estetyczne i wyjątkowe w każdym calu.

Cienkie portfele męskie Visconti

Galanteria skórzana dla mężczyzn jest tym, czym biżuteria dla kobiet. To sposób na uzupełnienie, a zarazem podkreślenie stylizacji. Męskie portfele od marki Visconti, które proponujemy, dostępne są w wielu fasonach. My polecamy chociażby minimalistyczne wersje cienkich portfeli.

Niewielkie rozmiary sprawiają, że łatwo je zmieścić w każdej kieszeni spodni czy marynarki. Dzięki temu, że są cienkie, nie wypychają ich nieestetycznie. Nadają się zatem nawet na ważne okazje i uroczyste wydarzenia, podczas których strój odgrywa dużą rolę. Nie brakuje im przy tym pojemności. Wyposażone w wygodne przegródki, które pomieszczą najważniejsze dokumenty, gotówkę czy karty płatnicze.

Wysokiej jakości skóra

Portfele dla mężczyzn Visconti wykonane są z najwyższej jakości skóry naturalnej. Przyjemnej w dotyku, estetycznej i trwałej. Tych skórzanych portfeli można używać przez kolejne lata, wciąż ciesząc się ich wyjątkowym wyglądem.

Skóra nie ulega przetarciu, nie kruszy się i nie odbarwia. Proponujemy zatem modele w klasycznej czerni lub brązie bądź w ciekawych połączeniach, np. z pomarańczowymi, niebieskimi lub zielonymi elementami widocznymi wewnątrz portfela.

Ochrona przed sczytaniem danych

Visconti to marka, wśród której nie zabrakło modeli portfeli wyposażonych w dodatkowe zabezpieczenia. Przede wszystkim jest to warstwa ochronna RFID, która gwarantuje wyeliminowanie ryzyka zdalnego skopiowania danych z dokumentów lub kart przechowywanych w portfelu.

Personalizacja

Na skórzanych portfelach męskich może się znaleźć grawer – logo, inicjały, krótki tekst, data – cokolwiek przyjdzie nam do głowy i zmieści się na portfelu. Dzięki temu drobiazg ten staje się oryginalny, wyjątkowy i charakterystyczny tylko dla danej osoby.

Portfel skórzany na prezent dla mężczyzny

W naszym sklepie znalazła się szeroka oferta męskich portfeli od marki Visconti, które są chętnie wybierane na prezent, niezależnie od okazji. Wybrany portfel można podarować bratu, ojcu, partnerowi, współpracownikowi czy szefowi. To upominek mogący przybrać sentymentalny charakter lub podarunek niezobowiązujący, po prostu elegancki i funkcjonalny. 

Poszukujesz portfeli innych znanych marek? 

Sprawdź już teraz: