Opis

Eleganckie dodatki i gadżety na prezent dla zapalonych pokerzystów i wielbicieli gier karcianych.

Gra w karty wymaga doświadczenia, strategicznego myślenia i szczęścia. Lecz to nie wszystko – wymaga ona również odpowiedniego stroju. Gdy wychodzimy na spotkanie, którego elementem głównym jest właśnie gra w karty chcemy poczuć się wyjątkowo i inaczej niż podczas pracy. Wystarczy jeden drobny element, który dołączymy do swojego stroju, abyśmy myśleli już tylko o przyjemności płynącej z gry. Spinki do mankietów w kształcie kart do gry sprawdzą się doskonale jako dodatek na grę ze znajomymi czy wyjście do kasyna. Będą także nieodłącznym elementem Twojej stylizacji podczas jakiejkolwiek innej okazji, zarówno oficjalnej, jak i mniej formalnej (np. podczas sobotniej partyjki w pokera). Eleganckie spinki do mankietów są dodatkiem uniwersalnym i ponadczasowym – dlatego pasują do nieskończenie wielu strojów i nadają charakteru każdemu mężczyźnie, który używa ich aby podkreślić swoją osobowość. Spinki do koszuli dla pokerzysty w kształcie talii kart bądź w kształcie pojedynczych kart takich jak As Pik czy Blackjack są pięknymi dodatkami w kolorze srebrnym. Wykonane zostały ze stali szlachetnej i pięknie układają się na mankietach. Dzięki swojej barwie i nietuzinkowemu wzorowi dopasują się do każdego wielbiciela gry w karty. Spinki do mankietów w kształcie kart będą idealnym prezentem dla zapalonych graczy. Zaskoczą każdego mężczyznę, który lubi zasiadać do kolejnej partii pokera, remika czy brydża. Spinki odzwierciedlą jego pasję i będą funkcjonalnym dodatkiem, który będzie mu służył przez długi czas.

Prezenty dla karciarza – co kupić miłośnikowi gry w karty?

Często przy wybieraniu prezentów dla bliskich szukamy wskazówek na temat tego, co może im się spodobać, czego potrzebują. W tych poszukiwaniach warto zastanowić się nad tym, co dana osoba lubi najbardziej, czym się interesuje. Jeżeli masz do obdarowania miłośnika gry w karty to świetnie się składa. Poniżej prezentujemy kilka inspirujących propozycji.

Najlepszy prezent dla miłośnika kart

Jeżeli myślisz, że jedynym, co możesz podarować miłośnikowi kart jest kolejna talia, to jesteś w błędzie! Warto spojrzeć na prezenty dla karciarza szerzej i zadać sobie pytanie, co taką osobę najbardziej uszczęśliwi. Niekoniecznie musi być to rzecz na wskroś praktyczna, przydatna każdego dnia. Pomyśl o czymś niebanalnym, czego partner, przyjaciel czy członek rodziny sam sobie nie kupi. Nam przychodzą na myśl… spinki do koszuli. I zanim pomyślisz, że to nudne i oklepane, spieszymy zaprezentować Ci spinki z karcianym motywem przedstawiające:

 • jedną z kart, głównie Asa lub Króla,
 • kilka kart z talii,
 • cztery Asy oznaczające karetę w pokerze.

Do tego możesz dobrać spinkę do krawata z podobnym motywem. Taki zestaw to idealny upominek dla miłośnika kart, który przyda się przy wielu okazjach, np. biznesowych.

Dlaczego warto kupić spinki jako prezent dla gracza w karty?

Zgadujemy, że Twój przyjaciel, który lubi te rozgrywki, na pewno ma już własny zestaw kart i nie potrzebuje kolejnej talii. Zamiast tak oczywistego upominku, rozważ coś zupełnie innego, lecz takiego, designem nawiązującego do jego hobby. Trafionym pomysłem na upominek dla gracza w karty będą właśnie spinki:

 • są eleganckie,
 • przydają się przy wielu okazjach,
 • w subtelny sposób podkreślają styl życia, pasje właściciela,
 • są personalizowane, dedykowane konkretnej osobie,
 • pokazują, że znasz i cenisz styl życia, pasje obdarowanego,

Aby osiągnąć to wszystko, skup się na tym, aby upominek dla miłośnika kart był jakościowy. Słabo wykonany nie tylko kiepsko się prezentuje, ale też szybko traci swój blask. Najlepszym wariantem są dodatki ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Ich zapięcie powinno dobrze trzymać się koszuli, a całość z gładkim wykończeniem nie może naruszać struktury materiału.

Inne prezenty dla grających w karty

Co, oprócz spinek do mankietów i krawata można podarować pasjonatowi gry w karty? Warto rozważyć:

 • eleganckie etui na karty – drewniane pudełko z przegródkami będzie doskonałym wyborem, szczególnie w wersji z grawerem lub inną formą personalizacji,
 • koszulka, bluza lub czapeczka z tematycznym napisem czy grafiką,
 • skarpetki z motywem kart,
 • podręczny, podróżny zestaw kart,
 • zestaw kart z limitowanej serii.

Czasem nie musisz zbyt dużo myśleć o prezencie – dla miłośnika kart być może najprzyjemniejszym upominkiem będzie wspólna partia przy dobrym winie?