Więcej

Opis

Nie tylko ciekawe, hobby – spinki do mankietów

Spinki do mankietów to praktyczny dodatek, bez którego nie obejdzie się żaden elegancki mężczyzna. Dziś jednak w inny sposób dobierane są takie detale. Kiedyś panowie spinki pozostawiali tylko na specjalne okazje, uroczyste wyjścia, podczas których obowiązywał ściśle określony dress code. Obecnie spinki do mankietów wybierane są do stylizacji, które mężczyzna komponuje z myślą o codziennej pracy, ale i spotkaniu biznesowym, konferencji, a nawet randce czy spotkaniu ze znajomymi.

Dostępne są bowiem różnorodne spinki do mankietów, nie tylko te klasyczne, w stonowanych odcieniach i uniwersalnych kształtach. Jest zatem możliwość, aby zarówno elegancką, jak i bardziej casualową stylizację podkreślić za pomocą małych, ale bardzo charakterystycznych spinek.

Spinki z kompasem – dla miłośników turystyki

Panowie, którzy nie wyobrażają sobie życia bez podróży, turystyka jest dla nich pasją, a nierzadko wyjeżdżają w odległe zakątki w sprawach służbowych, elegancki ubiór mogą podkreślić za pomocą spinek z kompasem. Nie atrapą, lecz tym prawdziwym, choć w wersji minimalistycznej. Taki gadżet łączy elegancją z funkcjonalnością, których oczekuje mężczyzna praktyczny, lubiący być przygotowanym na każdą okazję.

Spinki z zegarkiem – zawsze na czas

Spinki z zegarkiem to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych czasomierzy. Idealne dla mężczyzn, którzy chcą być zawsze na czas, nie lubią się spóźniać, a dodatkowo zdają sobie sprawę z faktu, że przecież czas to pieniądz. Dla nich możliwość spojrzenia na zegarek i sprawdzenia, która jest godzina, to część planowania, pilnowania terminów i umówionych godzin spotkań, zarówno tych w pracy, jak i rodzinnych.

Spinki narzędziowe – dla pasjonatów majsterkowania

Mężczyzna, który regularnie majsterkuje, pracuje w warsztacie lub sklepie z narzędziami, a w wolnych chwilach lubi oddawać się realizacji własnych projektów, na specjalne okazje może wybrać spinki narzędziowe. Mimo eleganckiego ubioru będzie miał poczucie, że nic złego się nie wydarzy, bo pod ręką znajdą się narzędzia w wersji minimalistycznej.

Spinki z latarką – niestraszna ciemność

Latarka znajduje swoje miejsce w każdym domu, warsztacie, aucie, podczas bliższych i dalszych podróży. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć ją przy sobie nawet wtedy, gdy jest to czas na uroczyste wyjścia. Spinki z latarką – funkcjonalny gadżet, który może się przydać w różnych sytuacjach.

Ciekawe spinki – jako niezapomniany upominek na każdą okazję

Wśród unikalnych, ciekawych i zarazem praktycznych dodatków do męskich stylizacji, znaleźć można spinki multimedialne, ale i spinki z otwieraczem do listów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby bliskiemu sercu mężczyźnie sprezentować spinki ze schowkiem. Każda z tych propozycji sprawi, że stylizacja, zarówno ta do pracy, jak i na szczególne okazje, zyska na wyjątkowym charakterze.