Więcej

Opis

Portfel dla kobiety to jeden z tych elementów, który ma pasować do wybranej stylizacji. Nie może mu przy tym brakować funkcjonalności oraz wygody użytkowania. W naszym sklepie zagościły rozmaite modele portfeli dla pań.

Postawiliśmy na wykonania z naturalnej skóry, aby zagwarantować trwałość. Można u nas znaleźć klasyczne i eleganckie portfele damskie, a także bardzo kobiece wykonania, które sprawdzą się i na co dzień, i na prezent dla bliskiej osoby.

Portfele skórzane – ponadczasowa klasyka

Doskonale zdajemy sobie sprawą z faktu, że galanteria skórzana nie wychodzi z mody. To ponadczasowa klasyka, w której zaszczytne miejsce zajmuje portfel damski pionowy. Model z przegródką na monety, z gwarancją, że gotówka nie wysypie się podczas wyjmowania portfela z torebki lub plecaka.

Nasze skórzane portfele są nie tylko eleganckie, ale i trwałe, bo bazujące na wysokiej jakości skórze naturalnej. Nie tracą na swoich właściwościach, estetycznym wyglądzie i odporności pomimo kolejnych lat użytkowania.

Mały, średni czy duży?

Nasz sklep proponuje portfel pionowy damski, który będzie w stanie pomieścić karty płatnicze i lojalnościowe, najważniejsze dokumenty, zdjęcie bliskiej osoby oraz gotówkę. Panie mogą zdecydować się na modele o różnych wymiarach – portfele małe, średnie i duże. Minimalistyczne, idealne, aby na zakupy zabrać ze sobą tylko gotówkę lub kartę płatniczą. Średniej wielkości, by pomieścić także rozmaite karty, lub duże, w których liczne przegródki pozwolą uporządkować kobiece drobiazgi.

Jedno-, wielokolorowy i wzorzysty

Jednokolorowe, eleganckie portfele uzupełnią stylizacje do pracy, na ważne wydarzenia i uroczystości, nie tylko rodzinne. Wielokolorowe sprawdzą się na co dzień, podczas zakupów czy też na czas spotkań ze znajomymi. Wniosą powiew świeżości, będą przyjemne dla oka i łatwe do odnalezienia w torebce pełnej ważnych rzeczy.

Portfele w kwiatki, kropki lub zdobione innymi detalami są za to niezwykle urocze. Będą doskonale pasować młodym kobietom, które lubią się wyróżniać z tłumu.

Jak dobrać odpowiedni portfel?

Portfel powinien odpowiadać na indywidualne wymagania użytkowniczki. Warto zatem wziąć pod uwagę elementy, takie jak:

  • najczęściej noszone ze sobą dokumenty, karty i inne drobiazgi,
  • wymiary portfela – aby zmieścił się w noszonych torebkach, podręcznych nerkach lub plecakach,
  • liczbę przegródek,
  • sposób zapięcia,
  • zabezpieczenie RFID
  • estetykę.

U nas każda kobieta znajdzie portfel, który będzie funkcjonalny, modny i trwały. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.