Więcej

Opis

Innowacyjna marka rodem z Wielkiej Brytanii

The Yoshi to marka galanterii męskiej i damskiej, prowadzona przez rodzinną, brytyjską firmę Lichfield Leather. Cechą charakterystyczną portfeli Yoshi są nietypowe, naszywane na portfele wzory oraz ciekawe połączenia kolorystyczne. Wiele z produktów Yoshi jest ozdobionych wizerunkami zwierząt lub elementów przyrody, posiadają linię portfeli ze szkicami Banksy'ego lub kolekcje inspirowane latami 80-tymi. To marka skierowana do osób młodych, przebojowych, poszukujących oryginalnych i niepowtarzalnych produktów. Oprócz kolorowych i nietypowych produktów, Yoshi posiada również produkty o klasycznych fasonach i stonowanych kolorach. Wszystkie wyrabiane są ze skóry naturalnej.

Portfele nawiązujące do zainteresowań

Portfele Yoshi to idealny prezent dla ukochanej osoby. Ciekawe wzornictwo sprawia, że są to portfele jedyne w swoim rodzaju. Często nawiązują do pasji i zainteresowań właściciela. Przykładowo, portfele męskie z numerami rajdowymi to świetny pomysł na prezent dla kierowcy, a miłośniczki psów i kotów mogą wybrać z szerokiej oferty portmonetek z wzorami tych zwierząt. Portfele są wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, która gwarantuje długi czas użytkowania. Są również wyposażone w system STOP RFID, czyli zabezpieczenie przed bezpośrednią kradzieżą z kart zbliżeniowych.

Jeśli portfel lub portmonetka jest przeznaczona na prezent, warto rozważyć wykonanie graweru na portfelu - może być to przesłany przez Klienta cytat, wyznanie uczuć lub inicjały właściciela. Portfel z grawerem to wyjątkowy i osobisty prezent, który na pewno zostanie doceniony!