Więcej

Opis

Znudziły Ci się typowe, jednokolorowe, przewidywalne portfele? Yoshi oferuje całkiem nowe, świeże produkty, które aż emanują pozytywną energią. To wynik zastosowania wielokolorowych nici, materiałów i ciekawych aplikacji. W ten sposób powstały kolorowe portfeliki damskie z daleka przykuwające wzrok artystyczną formą. Są jednak nie tylko piękne. Cechuje je wysoka jakość wykonania, która sprawia, że bilonówka damska posłuży Ci przez długi czas. Będzie też doskonałym prezentem dla bliskiej osoby – siostry, mamy, przyjaciółki, dziewczyny czy żony. Koniecznie zobacz, co przygotowaliśmy z myślą o naszych najbardziej wymagających klientach!

Damski portfel Yoshi – co to za marka?

Być może nie miałeś wcześniej okazji zapoznać się z produktami marki Yoshi. Tymczasem ta brytyjska marka zasługuje na uznanie ze względu na bardzo oryginalne podejście do tematu… damskich portfeli. Yoshi to coś całkiem innego niż znane, jednokolorowe i mało ciekawe produkty galanteryjne dla pań. Tu znajdziesz coś zupełnie innego – kolorowe portfeliki damskie z bardzo ładnymi naszywkami. Dzięki nim wszystkie skórzane bilonówki damskie zachwycają niepowtarzalnym, oryginalnym charakterem. Jeżeli zechcesz kupić je na prezent, na pewno znajdziesz takie, które będą zgodne ze stylem życia, pasją bliskiej osoby.

Oryginalne skórzane bilonówki damskie

Kwieciste portfele Yoshi będą doskonałe dla kobiet, które kochają przyrodę, interesują się ogrodnictwem lub po prostu lubią podziwiać jej owoce. Z kolei naszywki ze zwierzakami – psami, kotami, ptakami zainteresują miłośniczki fauny. Każde spojrzenie na portfel wprawi je w doskonały nastrój! Rzeczywiście, trudno się nie uśmiechnąć, oglądając asortyment z portfelami Yoshi. To feeria energetyzujących barw i niezwykłe, lekko wypukłe naszywki umieszczone w widocznym miejscu.

Zamów wyjątkowy portfelik damski

Jeżeli decydujesz się na damski portfel Yoshi, w naszym sklepie znajdziesz go w wielu wariantach. Od klasycznej czerni, po energetyzujące barwy tęczy, ze zwierzętami, kwiatami, domkami, filiżankami, a nawet… planszą do gry w Scrabble. Dodatkowo możesz spersonalizować skórzaną bilonówkę damską, dodając na niej grawerunek – cytat, imię, datę, dedykację. Dzięki temu prezent zyska niepowtarzalny charakter i będzie doskonałą pamiątką na lata.

Portfele z naszej oferty oprócz tego, że są piękne i ciekawe, to jeszcze cechują się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Mają liczne przegródki, kieszonki – dzięki temu zmieszczą karty, banknoty i monety, pomagając Ci w utrzymaniu porządku i zapewniając łatwy dostęp do całej zawartości.

Innowacyjna marka rodem z Wielkiej Brytanii

The Yoshi to marka galanterii męskiej i damskiej, prowadzona przez rodzinną, brytyjską firmę Lichfield Leather. Cechą charakterystyczną portfeli Yoshi są nietypowe, naszywane na portfele wzory oraz ciekawe połączenia kolorystyczne. Wiele z produktów Yoshi jest ozdobionych wizerunkami zwierząt lub elementów przyrody, posiadają linię portfeli ze szkicami Banksy'ego lub kolekcje inspirowane latami 80-tymi. To marka skierowana do osób młodych, przebojowych, poszukujących oryginalnych i niepowtarzalnych produktów. Oprócz kolorowych i nietypowych produktów, Yoshi posiada również produkty o klasycznych fasonach i stonowanych kolorach. Wszystkie wyrabiane są ze skóry naturalnej.

Portfele nawiązujące do zainteresowań

Portfele Yoshi to idealny prezent dla ukochanej osoby. Ciekawe wzornictwo sprawia, że są to portfele jedyne w swoim rodzaju. Często nawiązują do pasji i zainteresowań właściciela. Przykładowo, portfele męskie z numerami rajdowymi to świetny pomysł na prezent dla kierowcy, a miłośniczki psów i kotów mogą wybrać z szerokiej oferty portmonetek z wzorami tych zwierząt. Portfele są wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, która gwarantuje długi czas użytkowania. Są również wyposażone w system STOP RFID, czyli zabezpieczenie przed bezpośrednią kradzieżą z kart zbliżeniowych.

Jeśli portfel lub portmonetka jest przeznaczona na prezent, warto rozważyć wykonanie graweru na portfelu - może być to przesłany przez Klienta cytat, wyznanie uczuć lub inicjały właściciela. Portfel z grawerem to wyjątkowy i osobisty prezent, który na pewno zostanie doceniony!

Poszukujesz portfeli innych znanych marek? 

Sprawdź już teraz: