Opis

Lato kojarzysz z kolorowymi i pachnącymi kwiatami, słonecznymi dniami oraz śpiewem ptaków. Mimo tego, że czas ten trwa krótko, kawałek lata i jego energii możesz mieć zawsze przy sobie! Postaw na portfel w kwiaty i ciesz się wyjątkowym dodatkiem galanteryjnym, który będzie nie tylko praktyczny.

Portfel w kwiaty – praktyczny i ciekawy wizualnie

W Galante.pl znajdziesz poziome i pionowe portfele w kwiaty, które będą dla Ciebie komfortowe w codziennym użytkowaniu. Pomieścisz w nich wszystkie niezbędne karty – debetowe, kredytowe i lojalnościowe, gotówkę, zdjęcie ukochanej osoby, bilet miesięczny czy ważne notatki. Poza tym to właśnie wzory barwnych kwiatów, które na myśl przywołują egzotyczne i krajowe wojaże, wywołają uśmiech na Twojej twarzy.

Wśród proponowanych portfeli w kwiaty znajdziesz różne marki, dzięki czemu wybierzesz model, który zachwyci Cię zarówno pojemnością, stylem, jak i kolorystyką.

Portfel w kwiatki – słoneczniki, lawenda, a może mix kolorów?

Słoneczniki w ciągu dnia odwracają się w kierunku Słońca. Gdy widzisz z drogi pole usłane żółtymi słonecznikami, nie możesz się nie uśmiechnąć. Lawenda przypomina Ci za to ubiegłoroczne wakacje w Chorwacji – intensywnie pachnąca i o wyjątkowej barwie. Każdy z tych kwiatów może znaleźć się na Twoim portfelu, dzięki czemu kawałek piękna i natury będziesz mieć zawsze przy sobie.

Jeśli nie masz ulubionego gatunku kwiatów, wybierz portfel w kwiatki wielokolorowe. Jeśli cenisz sobie dodatkowo elegancję, postaw na model ze wzorem kwitnących kwiatów, które w świetle mienią się różnymi barwami.

Portfel damski skórzany w kwiaty – elegancki i trwały

Skórzane portfele w kwiaty wyróżniają się nie tylko swoim stylem i kwiatowymi wzorami, lecz również najwyższą jakością wykonania. Portfele ze skóry naturalnej są niezwykle trwałe. Nie tracą na swojej estetyce i komforcie użytkowania przez kolejne lata.

Możesz być pewna, że skóra nie ulegnie złuszczeniu, wytarciu czy zarysowaniu, nawet w wersji lakierowanej! Kolory z kwiatowych wzorów wciąż będą równie intensywne, co w dniu zakupu.

Model portfela indywidualnie dopasowany

Postaw na wymarzony model portfela, indywidualnie dopasowany, aby sprawdzał się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Znajdziesz tu kwiatowe portfele pionowe i poziomie, zapinane za zamek bądź na zatrzask, małe, średnie i duże.

Wybierz portfel damski w kwiaty, które posiada odpowiednią liczbę przegródek, miejsce na banknoty, monety, dokumenty i zdjęcie bliskiej osoby. U nas znajdziesz portfele znanych marek, które zachwycą Cię nie tylko kwiatowymi akcentami, ale i najwyższą jakością wykonania oraz możliwością wykonania graweru.