Więcej

Opis

Gdy robisz zakupy przez Internet lub spotykasz się z partnerami biznesowymi, co rusz dostajesz kolejne wizytówki. Dzięki nim masz zawsze pod ręką kontakt do osób czy firm, z których usług bądź produktów chcesz skorzystać. Jak jednak przechowywać coraz większy stos wizytówek, które już dawno przestały się mieścić w portfelu? Postaw na nasze etui na wizytówki męskie! Sprawdź ofertę sklepu Galante.

Etui na wizytówki męskie – nigdy więcej szukania po kieszeniach!

Wizytówki zazwyczaj mają niewielki format, dlatego łatwo je mieścisz w kieszeni, w portfelu, ale i w plecaku czy teczce. Niestety, im więcej ich masz, tym trudniej znaleźć tę, której potrzebujesz w danej chwili. Rozwiązaniem są etui na wizytówki męskie.

To praktyczne akcesorium docenisz za liczne przegródki. Pomieścisz w nich nie tylko wizytówki, ale gdy trzeba, to również karty. Możesz wybrać etui z dodatkową wkładką na dokumenty, dzięki czemu w portfelu przechowujesz tylko gotówkę i podstawowe karty debetowe czy lojalnościowe, a wizytówki i karty, których używasz okazjonalnie, umieszczasz w przegródkach praktycznego etui.

Etui na wizytówki dla mężczyzn – elegancki dodatek nie tylko do pracy

Organizacja pracy to nie tylko przemyślany harmonogram działania i planowanie, ile czasu potrzebujesz na wykonanie danego zadania. To także kwestia przechowywania – dokumentów, notatek oraz wizytówek. Dla tych ostatnich wybierzesz etui na wizytówki. Dla mężczyzn to nie tylko praktyczne akcesorium, lecz również produkt, który ma pasować do pozostałych elementów, takich jak portfel.

Eleganckie etui, bazujące na wysokiej jakości skórze naturalnej, prezentuje się niezwykle efektownie. Z tego względu wybierzesz je i do pracy, i na specjalne okazje. Wyobraź sobie, jakie wrażenie zrobisz na współpracowniku, potencjalnym partnerze biznesowym czy kontrahencie, gdy podasz wizytówkę wyciągniętą wprost z efektownego etui!

Etui męskie na wizytówki – na to zwróć uwagę podczas wybierania

Ile wizytówek musisz mieć zawsze pod ręką? Czy masz ich bardzo dużo i potrzebujesz uporządkowania, pogrupowania na kategorie, np. te związane z pracą i te, które kierują do ulubionych sklepów internetowych? A może na Twoim biurku bezwiednie leżą wizytówki do usługodawców, z których korzystasz raz na jakiś czas? Weź to wszystko pod uwagę! Od tego bowiem zależy przede wszystkim pojemność etui na wizytówki.

Sprawdź, ile wizytówek, ewentualnie kart, będziesz w stanie zmieścić w wybranym etui. Oceń również wygodę użytkowania i format etui. Większe pomieści sporą liczbę wizytówek i swobodnie zmieścisz je w teczce, którą zabierasz do pracy. To mniejsze możesz umieścić w kieszeni, jeśli wybierasz się na spotkanie i chcesz swoje wizytówki mieć pod ręką, by móc pozostawić do siebie kontakt nowemu partnerowi biznesowemu.

Elegancja zawsze i wszędzie

Jeśli liczysz na estetykę, trwałość oraz uniwersalność, postaw na skórzane etui na wizytówki. Eleganckie produkty ze skóry są ponadczasowe, zawsze modne i dobierzesz je do dowolnej stylizacji. Nie martw się jednak o efektowny wygląd – to akcesorium łatwo dopasujesz do własnego gustu oraz podkreślisz nim charakter danej okazji.