Opis

Portfel w kolorze czarnym nie musi być nudny ani zwyczajny. W Galante.pl znajdziesz portfele damskie czarne, które docenisz za styl, ponadczasowość i funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, a także ciekawym konstrukcjom i detalom, znajdziesz portfel, który Cię oczaruje i uzupełni każdą stylizację.

Portfele damskie czarne – zawsze w modzie

Czerń nie wychodzi z mody. Jest uniwersalna, ale i ponadczasowa. Poza tym ten kolor połączysz z dowolnym innym odcieniem. Postaw zatem na portfele damskie czarne i wybierz model, który dopełni najczęściej wybieranych stylizacji.

Damskie portfele czarne znajdziesz w wersjach błyszczących i matowych, z dodatkowymi zdobieniami, przetłoczeniami czy wzorami, które je ożywią. To Ty decydujesz, czy w Twojej torebce znajdzie się minimalistyczny i elegancki portfel damski na zatrzask, czy pojemny portfel o dużej liczbie przegródek, który został opatrzony kobiecym wzorem.

Portfel damski czarny – polecana skóra naturalna

Wśród czarnych portfeli w naszej ofercie znalazły się modele bazujące na skórze naturalnej. Docenisz je przede wszystkim za trwałość. Dodatek, którego używasz codziennie, w różnych warunkach, nie będzie się łuszczył, kruszył i niszczył. Portfel ze skóry będzie równie miękki każdego dnia, co w momencie zakupu. Połyskująca czerń nie straci na swoim blasku, a matowe wykończenie nie uraczy Cię niepożądanymi zarysowaniami.

Skórzany portfel posłuży Ci przez bardzo długi czas. Nie tylko za sprawą wykonania z naturalnego surowca, ale i dzięki precyzji oraz uwadze skupionej na detalach, które gwarantowane są przez markowe wykonania.

Czarny portfel damski – mały, średni czy duży?

Portfel damski skórzany czarny możesz wybrać w jednej z trzech wersji pod względem wielkości:

  • mały czarny portfel dla kobiet – ta minimalistyczna wersja zmieści się nawet w najmniejszej torebce wieczorowej. Zabierzesz go ze sobą na uroczystości rodzinne, biznesową kolację i elegancki bal;
  • średni portfel ze skóry – to kompromis między niewielkimi rozmiarami a koniecznością posiadania przy sobie gotówki, karty debetowej i zdjęcia bliskiej osoby. Wymiary średniego portfela pozwalają na jego zmieszczenie zarówno w torebce, nerce, jak i plecaku, a liczba przegródek jest wystarczająca, abyś miała ze sobą wszystko to, czego potrzebujesz na co dzień;
  • duży portfel skórzany w czarnym odcieniu – kwintesencja klasyki i niespotykana pojemność. Wybierzesz ten model, jeśli nie wyobrażasz sobie spaceru, wyjścia na zakupy czy 8 godzin spędzonych za biurkiem bez dużego i pojemnego portfela. W nim pomieścisz liczne karty debetowe, kredytowe czy lojalnościowe, dowód rejestracyjny samochodu lub bilet miesięczny, banknoty oraz bilon, a także zdjęcie ukochanej osoby.

Jak wybierać?

Zwróć uwagę na pojemność, sposób zapinania, konstrukcję oraz styl czarnego portfela skórzanego. Wybierz tani portfel damski czarny o klasycznym designie lub nowoczesny i nietuzinkowy portfel ze wzorem. Nie zapominaj o ochronie RFID – zabezpieczeniu przed zdalną kradzieżą danych. W Galante.pl znajdziesz czarne portfele damskie na każdą okazję!

Poszukujesz portfeli w danym kolorze?

Sprawdź nasze najnowsze propozycje kolorystyczne!