Więcej

Opis

Oto kategoria produktów, które stanowią wręcz idealny wybór na prezent dla mężczyzny – i to nie tylko wtedy, kiedy jesteś jego wybranką i chcesz podarować mu coś z okazji np. rocznicy Waszego ślubu, urodzin czy świąt. Spinki do krawata będą też świetnym prezentem od kolegów, znajomych z pracy czy pracowników dla swojego szefa. Tym bardziej, że oferta spinek w sklepie Galante wręcz przyprawia o zawrót głowy.

Dlaczego spinki do krawata to świetny pomysł na prezent dla mężczyzny?

Jakie prezenty najbardziej lubią mężczyźni? Takie, które będą dla nich symboliczną pamiątką, a jednocześnie praktycznym przedmiotem, z którego będą mogli korzystać na co dzień lub przy wyjątkowych okazjach. I właśnie takim prezentem są spinki do krawata – zarówno element męskiej biżuterii, jak również praktyczny przedmiot, dzięki któremu krawat utrzymuje się we właściwym miejscu i nie wpada do talerza z zupą na przyjęciach i w restauracji.

Spinka na krawat jest dobrym pomysłem na prezent mężczyzny szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy panowie w Europie wreszcie pozbyli się irracjonalnego stereotypu, który mówił, że spinka do krawata to faux pas, i wzorem Amerykanów zaczęli zakładać je na różne okazje.

Jakie spinki do krawata znajdziesz w ofercie Galante?

W sklepie Galante znajdziesz kilkaset wzorów spinek do krawata, które zostały stworzone z myślą o tym, aby trafić w gusta i osobowości jak najszerszej grupy mężczyzn. Nie brakuje tu klasycznych spinek, które zachwycają klasą, np. spinka do krawata srebrna lub w kolorze złotym, wypełnione masą perłową, bursztynem lub innymi kamieniami, które dodają im szyku. Będą znakomitym prezentem dla mężczyzn ceniących prostotę i klasyczne rozwiązania, stawiających przede wszystkim na elegancję.

Dobierz spinkę do osobowości i pasji

Klasyczne rozwiązania to jednak nie wszystko, co oferujemy w sklepie Galante. Spinki do krawatów to także sposób na subtelne wyrażenie swoich zainteresowań, pasji czy osobowości. Oferta Galante obfituje w spinki zawierające zróżnicowane motywy, np. instrumenty muzyczne, pojazdy, motywy marynistyczne, motywy przyrody czy związane z wykonywaniem różnych zawodów. Takie spinki będą wręcz idealnym prezentem dla mężczyzn, którzy żyją na co dzień swoją pasją – dzięki tematycznym spinkom będą mogli subtelnie przemycić ją do swojego wizerunku również przy oficjalnych okazjach, zachowując klasę i elegancję.

Spinka zaciskowa czy wsuwana?

W Galante znajdziesz wsuwane i zaciskowe spinki do krawatów. Czym się różnią?

  • Wsuwana spinka na krawat – elegancja to minimalizm i właśnie takie są wsuwane spinki do krawata. Zajmują mniej miejsca i nie rzucają się tak w oczy. Odpowiednie na bardziej oficjalne okazje. Należy jednak pamiętać, że nie sprawdzają się najlepiej przy bardzo delikatnych oraz mięsistych krawatach.
  • Zaciskowe spinki do krawatów – łatwiej je założyć, ale są bardziej masywne. Głównie w tym rodzaju dostępne są różne spinki tematyczne.

Stawiamy na jakość

Spinki do mankietów i krawata, które znajdziesz w sklepie Galante, wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Materiał ten gwarantuje trwałość i niczym nie skażony wygląd spinek przez długi czas. Dlatego spinki do krawatów od Galante to prezent dla mężczyzny, który nie tylko go zachwyci, ale też długo mu posłuży. W naszym asortymencie znajdziesz także klasyczne spinki do krawata, nowoczesne spinki do krawata, zestawy spinek do krawata.