Więcej

Opis

Modny i zapracowany mężczyzna musi mieć elegancki portfel, do którego włoży pieniądze, karty bankomatowe oraz dowód rejestracyjny samochodu. Piękne, skórzane dodatki znajdziesz w sklepie online Galante.pl!

Jeśli chcesz być uznawany za mężczyznę z klasą, musisz otaczać się dodatkami najwyższej jakości. Pięknych przedmiotów używa się z satysfakcją. Postaw zatem na skórzany portfel z miejscem na dowód rejestracyjny, który pomieści wszystko, czego potrzebujesz.

Portfel na dowód rejestracyjny i karty

Jeśli jesteś kierowcą, poza pieniędzmi i kartami, nosisz także dokumenty samochodowe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz portfele renomowanych firm (np. Samsonite i Valentini), które są nie tylko efektowne, ale i funkcjonalne. Dostępne u nas modele to portfele z kieszenią przeznaczoną na dokumenty samochodowe.

Duży portfel męski wygodnie pomieści dowód rejestracyjny i prawo jazdy, a także dokumenty ubezpieczeniowe.

Elegancki portfel męski mieszczący dowód rejestracyjny – pomysł na prezent

Wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej portfele są bardzo wytrzymałe i dobrze znoszą upływ czasu. Męski portfel Valentini uszyto z grubej, wytłaczanej skóry, co czyni go bardzo męskim w wyrazie. Taki piękny przedmiot jest idealnym prezentem dla kierowcy.

Możesz wybrać portfel nieco mniejszy, ale i większy, z wieloma przydatnymi przegródkami. Wielbicielowi brązowej skóry spodoba się efektowny portfel Samsonite, który ma kieszeń przeznaczoną na dowód rejestracyjny, a także miejsce na bilon. Sztywna skóra na pewno nie straci fasonu. Wielbicielom minimalizmu spodoba się za to proste etui na karty, które zajmuje bardzo mało miejsca, ale chroni dokumenty przed zniszczeniem.

Jak dobrać funkcjonalny portfel?

Liczy się dopasowanie do własnych potrzeb, najczęściej wybieranych stylizacji oraz zawartości noszonej w portfelu. Dla panów obecnie moda jest równie ważna, co dla pań, dlatego stawiając na skórzane dodatki galanteryjne, można liczyć na wyróżnienie się w świecie trendów.

Choć obecnie stawia się na minimalizm, by uniknąć nieestetycznie wypchanych kieszeni, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrać dla siebie nawet kilka portfeli. Cienki, niewielki, z przegrodami na banknoty i podręczne dokumenty – do pracy lub na wielkie wyjścia, kolejny większy i pojemniejszy, by podczas zakupów lub podróży posługiwać się tym, w którym zagościło miejsce także na karty lojalnościowe i zdjęcia najbliższych osób.

W naszej ofercie posiadamy także małe portfele męskie, portfele na karty zbliżeniowe RFID, cienkie portfele męskie, banknotówki męskie.