Więcej

Opis

Skórzane paski do spodni Lindenmann - idealne paski dla alergików

Pasek do spodni to ta część garderoby każdego mężczyzny, która jest przydatna bez względu na wiek czy rodzaj ubioru. Paski pasują do zarówno stylizacji oficjalnych jak i tych na co dzień do pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi.

Skórzane paski do spodni Lindenmann nie tylko są wykonane z najwyższej jakości skór naturalnych ale są polecane dla alergików. Niemiecka firma Lindenmann specjalizuje się w produkcji pasków idealnych dla osób ze skłonnością do alergii. ich pełne klamry są wyprodukowane bez zawartości niklu. Nie uczulają i nie sprawiają dyskomfortu w kontakcie ze skórą.

Paski Lindenmann to jedyne na rynku paski z klamrą antyalergiczną za tak niską cenę i wysoką jakość wykonania. Do wyrobu klamra automatyczna lub tradycyjna sprawi, że każdy modny mężczyzna znajdzie coś dla siebie.

Paski występują w wielu kolorach od klasycznej czerni ze skóry naturalnej aż po niebieski ze skóry nubuk. Wszystkie paski antyalergiczne zapakowane są w estetyczną czarną sakiewkę z logo producenta oraz informacją, że ich klamry są bezpieczne dla osób ze skłonnością do alergii.