Więcej

Opis

Szukasz efektownego portfela damskiego, który będzie się estetycznie prezentował, a z drugiej strony wygodnie użytkował? W Galante rozumiemy potrzeby współczesnych kobiet, którym zależy na kreowaniu swojego wizerunku nie tylko poprzez ubiór, ale też dodatki, w tym galanterię. 

Portfele damskie poziome świetnie wpiszą się w Twoje oczekiwania, bo będą poręczne i niezwykle pojemne. Dużo zależy od tego, jaki model wybierzesz, lecz dobra wiadomość jest taka, że wszystkie produkty z Galante to towar z najwyższej półki. Występują w wielu stylach i kolorach do wyboru, dlatego znalezienie idealnego podłużnego portfela damskiego nie będzie dla Ciebie wyzwaniem!

Prostokątne portfele damskie

Jeśli chodzi o kształt, to prostokątne portfele damskie cieszą się dużą popularnością wśród kupujących. Taka forma jest bardzo ergonomiczna – umożliwia wygodne chwytanie portfela, przechowywanie go w kieszeni, torbie, plecaku. Masz pewność, że wszystkie najważniejsze dokumenty oraz pieniądze masz zawsze przy sobie. A gdy przyjdzie do płacenia, to przyjemnie będzie sięgnąć po piękny podłużny portfel damski, który podobnie jak torebka i inne dodatki mówi sporo o swojej właścicielce.

Niebywałą zaletą prostokątnych portfeli damskich jest to, że mieszczą karty płatnicze, dokumenty, mają przegródkę na „drobne”, a banknoty są przechowywane płasko, bez konieczności ich zginania. Po otwarciu każdej przegródki dobrze widzisz, jaka jest jej zawartość. Organizacja i utrzymanie porządku stają się znacznie łatwiejsze!

Nasza oferta podłużnych portfeli damskich

W Galante możemy pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą podłużnych portfeli damskich. Dla Ciebie jest to niebywała okazja do zrobienia udanych zakupów i znalezienia swojego wymarzonego produktu. Dla siebie lub dla bliskiej osoby – wybierz jeden z naszych niezwykłych i bardzo gustownych upominków.
W asortymencie czekają:

  • portfele czarne, czerwone, fioletowe, niebieskie, brązowe, beżowe;    
  • portfele gładkie i wzorzyste – w kropki, grochy, motyw imitujący skórę krokodyla;    
  • portfele lakierowane i matowe;     
    małe i duże podłużne portfele damskie.

Oryginalne poziome portfele damskie

Marki takie jak Peterson,Valentini, Pierre Cardin i Stefania Leather to pionierzy w produkcji portfeli damskich skórzanych. Skóra naturalna lub lakierowana, w intensywnych kolorach takich jak czerwony, niebieski i zielony sprawia, że damskie portfele poziome pokochają kobiety w całej Polsce!

Odpowiednio dopasowany portfel to sprawa priorytetowa dla każdej kobiety, a galanteria oferowana sklepie Galante.pl jest skrojona na miarę.

W naszej ofercie posiadamy także damskie portfele pionowemałe portfele damskieduże damskie portfele.