Więcej

Opis

Damskie Portfele Poziome - elegancja na najwyższym poziomie

Portfel to delikatny wyznacznik stylu każdej kobiety, niezależnie czy jest to osoba młoda interesująca się modą czy dojrzała kobieta, która wie jakie dodatki galanteryjne są dla niej najlepsze. Ze względu na modę warto posiadać portfel, który nie tylko będzie funkcjonalny ale i kolorowy i praktyczny. Wykonany z najwyższej jakości skóry naturalnej damski portfel poziomy, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet.

Portfele damskie poziome cechują się niezwykła funkcjonalnością i pojemnością. Bez problemu pomieszczą wiele kart kredytowych, biletów i innych ważnych dokumentów. Niektóre modele posiadają dołączony pasek, który przyczepiony do samego portfela zamienia go w małą torebkę lub kopertówkę, która pomieści nie tylko pieniądze i karty kredytowe ale również smartphone czy inne drobiazgi.

Oryginalne poziome portfele damskie

Marki takie jak Peterson, Pierre Cardin i Stefania Leather to pionierzy w produkcji portfeli damskich skórzanych. Skóra naturalna lub lakierowana, w intensywnych kolorach takich jak czerwony, niebieski i zielony sprawia, że damskie portfele poziome pokochają kobiety w całej Polsce!

Odpowiednio dopasowany portfel to sprawa priorytetowa dla każdej kobiety, a galanteria oferowana sklepie Galante.pl jest skrojona na miarę.

W naszej ofercie posiadamy także damskie portfele pionowemałe portfele damskieduże damskie portfele.