Więcej

Opis

Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej zorganizować swoje pieniądze, karty, dokumenty? Polecamy etui na karty, w którym zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, a w dodatku uporządkujesz je, aby każda z nich miała własne miejsce. Dzięki temu przy płaceniu rachunku, wypłatach z bankomatu czy kontroli biletu miesięcznego nie będziesz musiał nerwowo przeszukiwać kieszeni.


Etui na karty damskie


W naszym asortymencie znajdziesz etui na karty damskie. To produkt odznaczający się wyjątkowym designem, cenionym przez miłośniczki dobrego stylu. Lubisz gustowne dodatki? Skórzane etui na karty kredytowe na pewno spotka się z Twoim uznaniem. Rozważ jego zakup, żeby zyskać alternatywę dla dużego portfela. Mniejsze etui z łatwością wsuniesz do kopertówki, a nawet do kieszeni. Będziesz mieć przy sobie środki płatnicze czy dokument tożsamości, a zarazem będziesz czuła się komfortowo i zachwycisz swoim wyglądem.


Etui na karty męskie


Przygotowaliśmy też coś dla panów. Męskie etui na karty odznacza się kompaktowym rozmiarem oraz minimalistyczną konstrukcją. Można porównać je do modnego portfela w wersji slim, który jest bardzo pojemny, a zarazem niesamowicie cienki. Nawet, gdy umieścisz w nim kilka „plastików” nie będzie nieestetycznie odznaczał się w kieszeni spodni czy wypychał kieszeni marynarki.


Dlaczego warto wybrać skórzane etui na karty?


Wykonane ze skóry etui na karty to gustowny dodatek do każdej stylizacji. Jeżeli zastanawiasz się nad jego zakupem, to powinny przekonać Cię poniższe argumenty:

  • etui na kartę zajmuje znacznie mniej miejsca niż portfel,
  • etui na kartę płatniczą w praktyce zmieści znacznie więcej niż tylko „plastik” – wiele model ma oddzielne przegródki na paragony czy banknoty,
  • skórzane etui na karty jest bardzo eleganckie i trwałe – nie niszczy się, nie pęka i nie ulega uszkodzeniom mechanicznym.


Etui na kartę płatniczą – sprawdź naszą ofertę


Zależy Ci na tym, aby zdobyć eleganckie skórzane etui na karty kredytowe? Polecamy produkty, które powstały w naszej autorskiej pracowni Brødrene. Oprócz nich w sprzedaży są modele Visconti, Valentini, Miguel Bellido oraz Samsonite:

  • etui na karty płatnicze,
  • etui na karty i banknoty,
  • skórzane cienkie portfele,
  • banknotówki,
  • wizytowniki.


Wybierz swój ulubiony model oraz kolor etui skórzanego na karty – brązowy, czarny, szary, czerwony. Zapraszamy na udane zakupy w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, a także szybką realizację złożonych zamówień.

W naszym asortymencie znajdziesz także etui na wizytówki, etui na klucze, małe portfele męskie.