Więcej

Opis

Klucze do domu, samochodu i biura, nosimy je ze sobą niemalże codziennie. Czasami jest to jeden lub dwa klucze, innym razem cały ich pęk, a nawet kilka zestawów. Odnajdywanie w torebce lub plecaku sprawia trudności. Ponadto nietrudno o uszkodzenie, zgubienie lub narażenie na kradzież. Aby utrzymać porządek w drobiazgach, bez których nie ruszamy się z domu, warto postawić na specjalne etui na klucze. Poręczne, wygodne, z możliwością przechowywania dodatkowych elementów, np. drobnych bądź żetonów do wózków na zakupy.


Jak wybrać pokrowiec na klucze?


Pokrowiec na klucze musi być przede wszystkim dopasowany do rozmiarów oraz liczby przechowywanych kluczy. Dlatego w tej kategorii sklepu Galante znalazły się rozmaite modele, które można dostosować do indywidualnych potrzeb.


Ergonomia, wygoda i bezpieczeństwo


Wygodę użytkowania zapewni pewne i mocne zamykanie, zastosowanie dodatkowych przegródek, kółeczek bądź małych karabińczyków, na których można zawiesić klucze. Dzięki temu można je w prosty sposób uporządkować, nie gubiąc się, który i do czego służy. Ponadto proponowane pokrowce są estetyczne i eleganckie, dzięki czemu stanowią dopełnienie dowolnej stylizacji.


Postaw na skórę


Produkty ze skóry są trwałe i ponadczasowe. Nie tracą na swoich walorach wizualnych pomimo wielu lat użytkowania. Nie brakuje im również uniwersalności, dlatego tak wykonane etui na klucze skórzane spełni oczekiwania zarówno kobiet, jak i mężczyzn.


Nie tylko na klucze do domu


Najczęściej szukamy etui na klucze do domu, jednak taki produkt sprawdzi się również w innych celach. Nieodpowiednie przechowywanie kluczy do samochodu może prowadzić do ich poważnego uszkodzenia (np. elektronicznego pilota), co skutkuje niemożnością otwarcia auta. Etui na klucze samochodowe eliminuje takie ryzyko.


W czym przechowywać etui na klucze?


Klasyczny pokrowiec na klucze można zamienić na elegancki i designerski produkt, jakim jest saszetka na klucze. Tym razem metaforycznym kluczem do sukcesu, jest dopasowanie tego akcesorium do własnych potrzeb.


Etui na klucze jako pomysł na prezent


Etui na klucze męskie lub damskie nadaje się także na prezent. Jeśli liczmy na praktyczny upominek, który sprawdzi się zarówno w podarunku dla bliskiej osoby, jak i dla współpracownika, ten produkt będzie idealny!