Więcej

Opis

Skórzane etui na wizytówki i karty płatnicze to stylowe akcesoria, które okażą się bardzo praktyczne na co dzień i w pracy. Szczególnie cenią je sobie ludzie pracujący w biznesie, którzy dzięki stylowym skórzanym dodatkom mogą wywrzeć dobre wrażenie na swoich kontrahentach. Jeśli szukasz wysokiej jakości, eleganckich skórzanych etui na wizytówki, karty i dokumenty dla siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Galante.

Wizytownik męski – prezent dla biznesmena

Skórzane etui na wizytówki to jeden z najlepszych prezentów, jakie możesz podarować człowiekowi biznesu. Choć może wydawać się niepozornym drobiazgiem, to jednak w kontaktach z kontrahentami może odegrać niebagatelną rolę. Wizytówki, a konkretnie sposób ich przekazywania, bardzo wiele mówi o tym, czy poważnie traktujemy swoich partnerów biznesowych. Wyjęcie wizytówki z eleganckiego etui lub włożenie tam otrzymanej wizytówki na pewno zostaną dobre odebrane.

Skórzane etui na dokumenty – męskie must have

Mężczyźni zwykle noszą przy sobie wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak dowody tożsamości, prawo jazdy, dowód rejestracyjny czy ubezpieczenie od auta. Lubimy mieć przy sobie także karty członkowskie z różnych klubów czy karty stałych klientów. Nie zapominamy oczywiście o kartach kredytowych i debetowych. Dlatego też znakomitym pomysłem na prezent dla mężczyzny etui na dokumenty samochodowe lub osobiste, w którym znajdzie się kilka lub kilkanaście większych i mniejszych przegród na różnorakie dokumenty. Mężczyźni uwielbiają praktyczne rozwiązania, a takim niewątpliwie są etui na dokumenty oraz inne podobne skórzane akcesoria.

Gustowne etui na wizytówki i karty dla kobiet

W Galante dbamy o to, aby każdy mógł znaleźć dla siebie praktyczne i gustowne skórzane etui na wizytówki i karty. W dzisiejszym świecie nie brakuje zapracowanych i ambitnych kobiet, dla których takie akcesoria to także niezbędny element niemal każdego dnia, nie tylko w pracy. To także świetny pomysł na prezent dla kobiety biznesu. Z pewnością doceni podarunek, który będzie towarzyszył na co dzień w realizowaniu jej celów i ambicji.

Etui na wizytówki, karty i dokumenty – dlaczego warto postawić na Galante

Nasza oferta obfituje w etui na dokumenty, wizytówki i karty, wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej. Jest ona gwarancją trwałości, długiej żywotności etui, a przede wszystkim jego gustownego, eleganckiego wyglądu, który zachwyci nawet najbardziej wybrednych.

Czym jeszcze skórzane etui zachwycą Ciebie i osoby, którym je podarujesz?

  • Na etui i portfelach możesz wykonać pamiątkowy laserowy grawer, np. z inicjałami lub okolicznościowym napisem.
  • Produkty objęte są dwuletnią gwarancją, która jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości i trwałości.
  • Etui pakujemy w eleganckie pudełka, które pięknie prezentują się jako podarunek.

Eleganckie skórzane etui na wizytówki i dokumenty z osobistą dedykacją z pewnością zachwyci każdego, komu wręczysz je w prezencie.