Więcej

Producent: Brodrene ×

Brodrene to firma z Rzeszowa i lider w produkcji galanterii skórzanej nie tylko w Polsce ale i Europie. Nowa firma (powstała w 2015) od razu zawojowała rynek galanteryjny i chwyciła za serce wiele tysięcy mężczyzn, którzy szukają odrobiny elegancji na co dzień. Skórzane portfele męskie to absolutny must have dla każdego bez względu na wiek.

Cienkie portfele oferowane w tej kategorii są komfortowe ze względu na swoją wygodę użytkowania i możliwość schowania ich do marynarki lub kieszeni od koszuli. Portfel typu slim wallet to świetny dodatek do każdej stylizacji męskiej. Mały gadżet, który nie tylko charakteryzuje się niebywałą pojemnością i wieloma kieszeniami ale jest cienki i dobrze leży w męskiej dłoni. Wygodny portfel z bilonówką dla każdego modnego mężczyzny sprawi, że już nigdy nie będzie on szukać monet po kieszeniach. Co więcej, oferowane skórzane portfele męskie w zestawie z bilonówką to hit galanteryjny ze względu na ciekawy kształt i funkcjonalność. Co więcej bilonówka zapinana na zatrzask to ekstra gadżet z pierwszych stron gazet.

Naturalna skóra cielęca użyta do produkcji galanterii Brodrene jest najwyższej jakośći i gatunku, bardzo miękka w dotyku. Odporna na zarysowania, zadrapania i każde ekstremalne warunki, którym musi stawić czoła prawdziwy mężczyzna. Różne kolory skóry, z której uszyte są portfele i bilonówki Brodrene to między innymi brązowe, czarne, szare i granatowe.

Portfel męski Brodrene bez problemu pomieści karty kredytowe, pieniądze i inne drobiazgi.

Wszystkie prezentowane w tej kategorii portfele można ozdobić grawerem laserowym od wewnętrznej strony. Cytat, ulubiona sentencja czy inicjały właściciela portfela to świetny pomysł na oryginalny i unikalny prezent dla mężczyzny!