Marka: Visconti
Kod produktu: DS-82
Dostępność: Brak - wszystkie sprzedane
Pozycja niedostępna
Ostatnio dostępny 11.01.2022 23:35

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

 • Opis

  Kobietom poszukującym nowych inspiracji i ceniącym dodatki skórzane dedykujemy ten portfel brytyjskiej marki Visconti. Jeśli lubisz dodatki, które wprowadzają Cię w dobry humor i charakteryzują się nietuzinkowymi wzorami, ten portfel w kolorowe kwiaty przywodzące na myśl ciepłe miesiące wiosenne na pewno Cię zauroczy.

  Stylowy portfel damski

  Model DS-82 to średniej wielkości, bardzo poręczny portfel o wymiarach 13,5 cm wysokości i 9,5 cm szerokości, orientacji pionowej. Jest wygodnie zamykany na pasek z zatrzaskiem. Cechą charakterystyczną portfela jest bogactwo kolorów i piękne wzory kwiatowe okalające zewnętrzną stronę. W połączeniu z kolorem czarnym dodatek ten prezentuje się bardzo stylowo. Kieszonki w środku portfela są wykonane ze skóry barwionej na kilka odpowiednio dobranych kolorów. Taki portfel potrafi rozjaśnić nawet bardzo pochmurny i pracowity dzień!

  Portfel jest bardzo wygodnie zaprojektowany. Część zamykana na zatrzask posiada 2 przegrody na banknoty oraz aż 16 przegródek o różnych głębokościach, w których schowasz karty płatnicze, dokumenty, bilety i inne potrzebne drobiazgi. Jedna z tych przegródek jest przezroczysta - możesz tam schować zdjęcie najbliższej osoby. Druga część portfela zamykana jest na zamek błyskawiczny i otwiera dwie przegródki, w których zmieścisz potrzebny bilon. Portfel jest również wyposażony w warstwę RFID, która blokuje możliwość zdalnego kopiowania i kradzieży danych z kart płatniczych i dokumentów. To nowoczesna funkcja, w którą warto zainwestować!

  Portfel w kwiatki na prezent

  Portfele są dodatkami ponadczasowymi, dlatego jeśli nie jesteś pewien co podarować bliskiej kobiecie, warto postawić na klasykę w nowym wydaniu. Taki dodatek będzie służył przez wiele lat i przypominał o Tobie. Sprawdzi się jako praktyczny przedmiot, ale również jako gustowny gadżet, który cieszy na co dzień. Za dodatkową opłatą możesz zamówić portfel także z grawerem - jednak ze względu na małą powierzchnię do graweru na tym modelu może być to jedynie bardzo krótki tekst (inicjały, imię właścicielki, dedykacja "Kocham Cię"). Portfel znajduje się w oryginalnym pudełku z logo marki Visconti.

  Więcej informacji na temat grawerowania znajdziesz w dziale Grawer.

 • Dane techniczne
  Materiał: Skóra naturalna
  Wysokość: 13,5 cm
  Szerokość: 9,5 cm
  Wymiary: 9,5 cm x 13,5 cm
  RFID Tak
  Dowód rejestracyjny Nie
  Zapięcie: Tak- na zatrzask
  Kieszenie na bilon: 2 - na zamek
  Kieszenie na karty: 9
  Inne kieszenie: 7
  Przegrody na banknoty: 2
  Miejsce na zdjęcie: tak
 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane