Marka: Miguel Bellido
Kod produktu: 4896-35-1831-12-050
169,00zł 101,40zł Oszczędzasz 40%!
Dostępność: Wysyłka 24h* - W magazynie
Dostawa: od 15,49zł
 • Opis

  Mężczyznom ceniącym dodatki eleganckie i uniwersalne dedykujemy ten model paska do spodni hiszpańskiej marki Miguel Bellido.

  Uniwersalny pasek: dwie strony - dwa kolory

  Pasek jest modelem dwustronnym - z jednej strony ma kolor czarny, a z drugiej brązowy. Dzięki temu jest produktem uniwersalnym, który zajmuje mniej miejsca niż dwa różnokolorowe paski. Szerokość tego dodatku to 3,5 cm a suma dziurek wynosi pięć - są one położone w odstępach 2,5 cm od siebie. Klamra paska ma kształt prostokątny i została wykonana ze stali z niewielką zawartością niklu.

  Skąd pochodzi marka Miguel Bellido ?

  Hiszpańska marka Miguel Bellido zna potrzeby swoich klientów. Od ponad sześćdziesięciu lat oferuje swoim klientom dodatki funkcjonalne o najwyższej jakości, które są jednocześnie niezwykle pięknie. Prezentowany pasek jest produktem wykonanym ze skóry naturalnej i bardzo wytrzymałym. Przypadnie do gustu wszystkim mężczyznom, którzy cenią uniwersalność i klasyczne designy.

  Odpowiedni rozmiar paska to podstawa

  Przy wyborze paska warto pamiętać o wybraniu właściwego rozmiaru - obwód jest mierzony do środkowej dziurki, co pozwala na noszenie paska także w przypadku zmiany rozmiaru. Mogą Państwo wybrać pasek w rozmiarze od 85-115.

 • Dane techniczne
  Materiał: Skóra naturalna
  Rodzaj klamry: klamra tradycyjna
  Szerokość paska: 35 mm
  Kolekcja: Bellido design 2017
  Kolor klamry: srebrny
 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane