Więcej

Producent: Miguel Bellido ×

Galanteria skórzana od producenta Miguel Bellido

Marka Miguel Bellido to unikatowe połączenie nieprzeciętnych walorów użytkowych i eleganckiego, oryginalnego designu. Dlatego paski, portfele czy też inne wyroby z zakresu galanterii skórzanej tego hiszpańskiego producenta są jednymi z najczęściej wybieranych w Europie od ponad 60 lat. Za co uwielbiamy propozycje marki Miguel Bellido?

Za najwyższą jakość i doskonałą precyzję wykonania pasków. Za wysokogatunkową skórę naturalną, która sprawia, że każdy pasek lub portfel doskonale się prezentuje i imponuje wytrzymałością, stanowiąc solidne rozwiązanie na lata. Za przemyślaną konstrukcję portfeli, dzięki czemu tak wygodnie przechowuje się w nich pieniądze, karty i dokumenty. Wreszcie za elegancki, a zarazem odpowiadający obowiązującym trendom design. Galanteria skórzana marki Miguel Bellido nie wychodzi z mody, będąc zawsze stylowym i niezastąpionym dodatkiem eleganckiego mężczyzny.

W naszym sklepie czeka na Ciebie bogaty wybór galanterii skórzanej marki Miguel Bellido. Paski i portfele w wielu wariantach kolorystycznych i o zróżnicowanym wzornictwie - z łatwością wybierzesz rozwiązanie, które w pełni odpowiadać będzie Twoim wymaganiom.

Miguel Bellido to hiszpańska marka i producent galanterii dla mężczyzn. Bellido proponuje między innymi skórzane portfele, produkowane w Manzanares, mieście położonym w hiszpańskiej prowincji Ciudad Real. Swoje początki marka miała w latach pięćdziesiątych XX wieku, kiedy to założyciel, Miguel Bellido Martin rozpoczął produkcję pasków w warsztacie. Działalność rozwijała się i dziesięć lat później, w roku 1970 Bellido przeniósł się do Manzanares, gdzie firma uzyskała status spółki i gdzie do dzisiaj znajduje się jej siedziba. Ważnym dla pracowników Miguel Bellido jest skupienie na detalu i dokładność na każdym etapie produkcji. Galanteria wytwarzana jest ręcznie i praca firmy łączy tradycyjne sposoby produkcji z nowoczesnymi technologiami. Większość produktów stanowią skórzane elementy galanterii takie jak portfele, torby i paski, a oprócz nich dostępne są również krawaty. Portfele występują w różnych kolorach i rozmiarach. Kolekcja toreb zawiera torby zarówno podręczne, jak i torby podróżne o różnych fasonach. Miguel Bellido oferuje również wybór pasków klasycznych oraz plecionych o szerokiej gamie kolorów, z klasycznymi lub półautomatycznymi klamrami, a także wybór wielokolorowych krawatów. Nasz sklep Galante.pl (wyłączny dystrybutor produktów Miguel Bellido w Polsce) oferuje szeroki wybór portfeli Miguel Bellido, wykonanych ze skóry naturalnej i dostępnych w kilku kolorach i rozmiarach. Proponujemy także szereg pasków męskich, zarówno skórzanych – wykonane są ze skóry naturalnej –  jak i tekstylnych ze skórzanymi dodatkami i w różnych kolorach, które uzyskiwane są z barwników naturalnych.