Opis

Portfele męskie marki Samsonite - obowiązkowy dodatek każdego mężczyzny!

Kiedy w 1910 roku Jesse Shwayder założył firmę Samsonite nie spodziewał się, że jego wyroby galanteryjne podbiją cały świat. Portfel to bardzo ważny element każdej stylizacji. Nie tylko pięknie się prezentuje w akompaniamencie eleganckich spodni lub białej koszuli. Portfel ma za zadanie przechowywać pieniądze i pomóc nam w takich codziennych czynnościach jak zakupy.

Skórzane Portfele Męskie

Istnieje wiele modeli męskich skórzanych portfeli, które są jednakowe. Portfele skórzane Samsonite natomiast są wyjątkowe, eleganckie a przy tym bardzo funkcjonalne. Małe i duże męskie portfele są wykonane z wysoko gatunkowej skóry naturalnej, uszyte i skrojone na miarę każdego modnego mężczyzny! Idealne na prezent dla męża, chłopaka czy szefa. Każdy znajdzie coś dla siebie w ogromnym wyborze kolorystycznym takim jak czarny, brązowy lub granatowy. Co więcej, portfele męskie ze skóry marki Samsonite charakteryzują się ciekawym wzornictwem i połączeniem kolorów.

Portfele uszyte z naturalnej skóry są bardzo trwałe, odporne na zarysowania oraz zadrapania. Galanteria marki Samsonite jest doskonała i konkurencyjna dla innych marek galanteryjnych. Od dawna galanteria męska takie jak paski do spodni, portfele i aktówki kojarzona jest z elegancją, szykiem i dobrym gustem. Marka Samsonite to właśnie kwintesencja tych 3 przymiotników.

Bezpieczne portfele RFID

Marka Samsonite jako pierwsza na rynku wprowadziła portfele z ochrona RFID. Technologia ta zapobiega wycieku danych i pieniędzy ze zbliżeniowych kart kredytowych, które bardzo czaso mamy w portfelu.

Pionowy lub poziomy układ portfela sprawia, że można go idealnie dopasować do kieszeni marynarki, jeansów czy spodni wizytowych. Cienkie, małe, duże i pojemne męskie portfele Samsonite znajdziesz tylko w Galante.pl