Marka: Onyx-Art
Kod produktu: KC-177/322
Dostępność: Wysyłka 24h* - W magazynie
89,00zł

Wybierz dodatkowo:


Tekst do grawerunku


Czcionka

Dostawa: od 10,90zł
 • Opis

  Te eleganckie spinki do mankietów to idealny prezent i dodatek do stroju dla sędziego lub prawnika. Bardzo eleganckie, w srebrnym i czarnym kolorze, świetnie pasują do mankietów białej, jak i ciemnej koszuli. Symbol wagi Temidy zatopiony w przejrzystej żywicy podkreśla znaczenie zawodu prawnika i będzie przypominać otoczeniu, że właściciel spinek nie wyciąga wniosków pochopnie, a w ocenie sytuacji kieruje się rozwagą, a nie emocjami.

  To wspaniały prezent zarówno dla absolwenta studiów, który dopiero zaczyna drogę kariery, jak i dla doświadczonego prokuratora, adwokata i sędziego.

  Spinki są wykonane ze stali szlachetnej, która nie rdzewieje i nie ciemnieje w czasie użytkowania. Ich średnica to 17 mm.

  Prezent z osobistą dedykacją

  Spinki znajdują się w eleganckim pudełeczku, dzięki czemu stanowią piękny prezent dla przyjaciela lub członka rodziny. Istnieje również możliwość dodania do prezentu osobistej dedykacji, którą wygrawerujemy na tabliczce ze srebrnego laminatu, wklejonej do pudełka ze spinkami. Więcej na temat tej usługi znajdziesz tutaj.

 • Dane techniczne
  Kolor: srebrny, czarny
  Materiał: stal szlachetna
  Wykończenie: połysk
  Wymiary: 17 mm
 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane