Marka: Galante
Kod produktu: AJ684/228
Dostępność: Wysyłka 24h* - W magazynie
89,00zł

Wybierz dodatkowo:


Tekst do grawerunku


Czcionka

Dostawa: od 10,90zł
 • Opis

  Jeśli wolny czas spędzasz ćwicząc szermierkę mieczem, a podczas weekendów przeobrażasz się w średniowiecznego woja lub rycerza, te spinki to coś dla Ciebie! Będą przypominać ukochane hobby nawet w czasie uroczystych imprez, gdzie zamiast zbroi trzeba zaprezentować się w garniturze.

  Spinki w kształcie nabijanej ćwiekami maczugi to doskonały prezent dla każdego miłośnika średniowiecza i pasjonata ruchu odtwórstwa średniowiecznego. Ale również zabawny upominek dla każdego mężczyzny, który pasjonuje się historią militarną lub kolekcjonera broni. A może w ten sposób chciałbyś uhonorować groźnego szefa? Dla mężczyzny z poczuciem humoru takie spinki będą stanowić niezapomniany prezent i źródło wielu zabawnych anegdot.

  Spinki są wykonane z ciemnej stali szlachetnej. Wymiary maczugi to ok. 37 mm x 10 mm.

  Spinki znajdują się w komplecie z eleganckim czarnym pudełeczkiem. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wygrawerowania życzeń lub dedykacji na tabliczce ze srebrnego laminatu wklejonej do pudełka ze spinkami. Dzięki temu prezent będzie miał niezwykle osobisty i wyjątkowy charakter. Więcej informacji o tej usłudze znajduje się tutaj

 • Dane techniczne
  Kolor: ciemna stal
  Materiał: stal szlachetna
  Długość: 37 mm
  Szerokość: 10 mm
 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane