Marka: Galante
Kod produktu: NC017/029
Dostępność: Wysyłka 24h* - W magazynie
119,00zł

Wybierz dodatkowo:


Tekst do grawerunku


Czcionka

Dostawa: od 11,49zł
 • Opis

  Życie kierowcy tira nie jest łatwe - samotne godziny spędzane za kółkiem ciężarówki, przemierzanie tysięcy kilometrów z dala od domu i rzadkie spotkania z rodziną. Mimo niedogodności, wielu mężczyzn świadomie wybiera ten zawód, który jest jednocześnie ich pasją. Dla wszystkich kierowców ciężarówek przygotowaliśmy spinki do mankietów w kształcie szczegółowo wykonanego ciągnika, czyli przedniej części tira. To wspaniały dodatek, który w ciekawy sposób ozdobi elegancką białą koszulę noszącego je pana, podkreśli jego zawód i poczucie humoru. Spraw miły upominek bliskiemu Ci kierowcy i podaruj mu nasze spinki - ciężarówki!

  Spinki są wykonane ze stali szlachetnej w srebrnym kolorze. Wymiary spinek to 12 mm szerokości, 14 mm wysokości oraz 10 mm grubości.

  Osobista dedykacja w pudełku

  Spinki znajdują się w komplecie z eleganckim pudełeczkiem, które można dodatkowo wzbogacić o osobistą dedykację. Dedykacja wykonana na srebrnej tabliczce wewnątrz pudełka z pewnością nada osobistego charakteru wręczanemu prezentowi. Więcej informacji o usłudze znajduje się tutaj

 • Dane techniczne
  Kolor: srebrny
  Materiał: stal szlachetna
  Wysokość: 14 mm
  Szerokość: 12 mm
  Grubość: 10 mm
  Wymiary: 14 x 12 x 10 mm
  Kod GTIN: 5056093383327
 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane