Marka: Galante
Kod produktu: SMW-022/301
Dostępność: Wysyłka 24h* - W magazynie
249,00zł

Wybierz dodatkowo:


Tekst do grawerunku


Czcionka

Dostawa: od 11,49zł
 • Opis

  Te wspaniałe spinki, ręcznie wytwarzane w pracowni artystycznej na Śląsku, to wspaniały dodatek do stroju i niezwykle ekskluzywny prezent dla każdego mężczyzny kochającego swój kraj i dumnego z bycia Polakiem. Pięknie wykonany, trójwymiarowy srebrny orzeł nawiązujący do godła Polski został umieszczony na czarnej podstawie z węgla kamiennego i zatopiony w żywicy. Zapięcie spinek oraz motyw orła są wykonane ze srebra o próbie 925. Orzeł jest dodatkowo oksydowany.

  Spinki do idealny dodatek dla mężczyzn darzących Polskę szczególnymi uczuciami. Będą również miłym upominkiem dla mężczyzny żyjącego za granicą, lecz wciąż silnie związanego z ojczyzną.

  Spinki są kwadratowe, o wymiarach 14 mm x 14 mm. Będą wspaniałym dodatkiem do każdego eleganckiego stroju. Ze względu na ręczne wykonanie spinki mogą nieznacznie różnić się od siebie.

  Spinki są w komplecie z eleganckim pudełkiem z logo Galante. Istnieje możliwość personalizacji prezentu poprzez wykonanie tabliczki z dedykacją. Dedykację wykonujemy na srebrnej tabliczce z laminatu, wklejonej do pudełka ze spinkami.

 • Dane techniczne
  Kolor: srebrny, czarny
  Materiał: srebro
  Wykończenie: połysk
  Wysokość: 14 mm
  Szerokość: 14 mm
 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane