Marka: Peterson
Kod produktu: 380Z
Dostępność: Wysyłka 24h* - W magazynie
139,00zł
Dostawa: od 10,90zł
 • Opis

  Marka Peterson to polski lider wyrobów galanteryjnych od ponad 20 lat. Ich głównym celem jest podążanie za stylem i funkcjonalnością sprzedawanych produktów łącząc ze sobą styl i elegancję. Kupując produkty firmy Peterson wspierasz polską gospodarkę!

  Mały zapinany portfel męski

  Portfel 380Z jest wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej, barwionej na kolor czarny i ręcznie polerowanej. Bardzo poręczny, o wymiarach 11,5 cm szerokości i 9,5 cm wysokości, jest zapinany na wygodny zatrzask. Posiada: aż trzy szerokie przegrody na banknoty, w tym jedną zamykaną na zamek błyskawiczny; zamykaną na zatrzask kieszonkę na monety; 4 miejsca na karty (w tym jedno przezroczyste, idealne na zdjęcie bliskiej osoby) oraz 2 dodatkowe kieszenie na bilety lub dokumenty. Jest również wyposażony w ochronę RFID, zabezpieczającą karty i dokumenty przed zdalnym kopiowaniem i kradzieżą danych. Warto zainwestować w tę technologię, chroniącą wrażliwe na kradzież informacje!

  Portfel grawerem - idealny prezent

  Prezentowany portfel jak i wiele innych modeli marki Peterson nadają się do grawerowania laserowego. Grawer sprawi, że dany portfel będzie bardziej osobisty, a obdarowana nim osoba zapamięta twój upominek na długie lata. Na tym modelu grawer jest możliwy jedynie na klapce kieszonki na bilon, zatem jego długość jest ograniczona (3-4 słowa). Dodatkowo portfel jest zapakowany w oryginalną metalową puszkę z logo Peterson, dzięki czemu jest gotowym upominkiem.

  Więcej informacji o usłudze graweru znajdziesz tutaj

 • Dane techniczne
  Materiał: Skóra naturalna
  Wysokość: 9,5 cm
  Szerokość: 11,5 cm
  RFID Tak
  Dowód rejestracyjny Nie
  Wymiary: 9,5 cm x 11,5 cm
  Kieszenie na bilon: 1 - na zatrzask
  Kieszenie na karty: 4
  Inne kieszenie: 2
  Przegrody na banknoty: 3
  Zamykany na: zatrzask
  Układ portfela: poziomy
  Miejsce na zdjęcie: tak
 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane